Překladatel italštiny

Share Button

Dnes jsem travil nekolik hodin hledanim caru papiru potvrzeni o platbe dane za rok 2018, prestoze ten rok mi schvalili hypoteku a „zapomeli“ mne o ten papir pozadat, no jelikoz jsem byl hloupy a cast dane jsem platil hotove a potvrzeni o platbe jsem nenasel, tak mi ted nechteji poslat cerpani, prestoze jsem splnil vsechny pozadavky, vcetne potvrzeni o bezdluznosti, ktere samo o sobe v sobe zahrnuje, ze mam logicky vsechny dane zaplacene, takze tak, proc vam to pisu? protoze uz ma mozkova kapacita neprijima vice urdenicniho simlu, a pocit bezradnosti z vladnich narizeni, ktere mne odstrihli od meho hlavniho prijmu tento mesic, tj. tlumoceni, mne jiz premohl tak, ze se citim akorat tak zajet na Bohnickou kliniku, tak jestli chcete abych cetl dlouhosahle emaily od klientu, tak dnes s priplatkem a nemalym, protoze si cenim sveho psychickeho zdravi na vysokou cenu. Zitra mozna budu na tom lepe a bez priplatku. Jinak mezi nami, tohle jeden z hlavnich duvodu, proc se vyhybam, jak jen to je mozne, primemu kontaktu s klienty, to jejich neustale handlovani o cene, reseni kravinek a otravovani ve vecernich hodinach o svatcich a vikendech.

——————————————————————————–

„Já jsem vám to říkal: neber úplatky, neber úplatky, neber ty úplatky…“

Malý slovníček z psycholekce italštiny: 

PS: jak se stát dobrým překladatelem, to vám případně vysvětlím zde. Ale pokud jím již jste, tak to poznáte velice spolehlivě – jste přepracovaný a zakázky se vám jen hrnou.

------------------------------------------------

MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny

Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Leave a comment

(required)

(required)