Italština – důležitý úvod

Share Button

Dobrý den! Vítejte na naší stránce věnované italštině, která má bohatou historii od roku 2004. Naše stránka poskytuje komplexní informace týkající se následujících oblastí:

1. Italština, Kultura a Výuka:

2. Italské Knihy, Učebnice a Recenze:

3. Italská Gramatika:

4. Autentické Fráze a Italská Slovíčka:

5. Překlady a Zajímavosti z Oblasti Překladatelství:

Jsme zde, abychom vám pomohli prohlubovat své znalosti italštiny a italské kultury. Pokud máte nějaké otázky nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Děkujeme, že jste s námi od roku 2004, a těšíme se na vaši návštěvu.

------------------------------------------------ MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny Audio knihy v Italštině