Testosteronový lektor italštiny

Share Button

Mladý lektor italštiny, jménem Marco, vždy miloval jazyky. Od mala se fascinoval krásou italštiny, a když vyrůstal, rozhodl se, že se stane učitelem tohoto jazyka. Právě dostudoval na univerzitě a teď dostal svou první práci jako lektor italštiny na prestižní jazykové škole v Praze.

Na první hodinu přišla skupina studentů různých věkových kategorií a s různými důvody, proč se učit italsky. Marco byl plný nadšení a odhodlání. Uvedl se, přivítal své studenty a začal první lekci. Byl energický, vtipný a jeho nadšení pro italštinu bylo nakažlivé. Studenti byli okouzleni jeho pohotovostí a jazykovými schopnostmi.

Během semestru se Marco postupně stal oblíbeným učitelem na škole. Jeho lekce byly dynamické, plné interakce a zábavy. Studenti se nejen učili italštinu, ale také si užívali proces učení. Marco nezapomněl na to, jak byl kdysi nadšeným studentem a snažil se předávat svou vášeň a lásku k italštině svým studentům.

Slovníček:

------------------------------------------------ MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Leave a comment

(required)

(required)