Italština za 24 dnů: učebnice

Share Button
Italština za 24 dnů.

Učebnice: Italština za 24 dnů. Učebnice italštiny pro samouky, studenty VŠ, středních škol, i učitele a lektory na volné noze. Stačí jeden klik a je Vaše.

Je název učebnice, která v sobě skrývá přesně tolik, kolik zdatný nadšenec potřebuje, aby za 24 dnů zvládl základy italštiny. Učebnice je vhodná pro:

Není opravdu nadto opakovat a tak bych gramatiku určitě nedoporučoval podceňovat. Celá kniha se může stát dobrým rádcem a školitelem před vaší cestou do Itálie, zbývá-li do ní např. jen 3-4 týdny času.

Italština: učebnice podrobněji

Pojďme se na učebnici podívat malinko podrobněji. Ta obsahuje kapitoly z např. těchto okruhů:

Lekce a stránky v učebnici jsou hezky přehledně urovnány. Mohou svým způsobem budit i dojem jednoduchosti a lehkosti zvládnutí látky, čemuž jistě právě uspořádanost nemalou měrou napomáhá. Daná lekce si vezme za příklad nějaký rozhovor a ten pak pěkně „rozpitvá“ a to jak po stránce gramatiky, tak slovní Lekce a stránky v učebnici jsou hezky přehledně urovnány.

Italštiny – učebnice jednoduchosti

Mohou svým způsobem budit i dojem jednoduchosti a lehkosti zvládnutí látky, čemuž jistě právě uspořádanost nemalou měrou napomáhá. Daná lekce si vezme za příklad nějaký rozhovor a ten pak pěkně „rozpitvá“ a to jak po stránce gramatiky, tak slovní zásoby. Stránka je dělena do sektorů slovní zásoby, gramatiky (v tomto případě užití členů).

Ukázky z učebnice italštiny: sí

A poslední ukázka, ta je věnována pobytu ve městě: přeložky, příslovce… všechna cvičení jsou směřována tak, abyste jejich užití ovládli posléze dobře i v Itálii. Totéž platí i pro ostatní jevy italské gramatiky v učebnici.

Italština za 24 dnů.

Italština za 24 dnů.

 Lekce č. 4 obsahuje pěkně přehledně názvy všech potravin se kterými jste se ještě nesetkali, ale v Itálii při nákupu vás to jistě čeká.


Lekce v učebnici č. 4 obsahuje pěkně přehledně názvy všech potravin se kterými jste se ještě nesetkali, ale v Itálii při nákupu vás to jistě čeká.

A poslední ukázka, ta je věnována pobytu ve městě: přeložky, příslovce… všechna cvičení jsou směřována tak, abyste jejich užití ovládli posléze dobře i v Itálii. Totéž platí i pro ostatní jevy italské gramatiky v učebnici.

A poslední ukázka v učebnici, ta je věnována pobytu ve městě: přeložky, příslovce… všechna cvičení jsou směřována tak, abyste jejich užití ovládli posléze dobře i v Itálii. Totéž platí i pro ostatní jevy italské gramatiky v učebnici.

------------------------------------------------

MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny

Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.