Letní italština 2013

Share Button
Skype lektor italštiny Gustav Vigato.

Skype lektor italštiny Gustav Vigato.

Skype italština pro pracující během léta 2013. Skype lekce s lektorem Gustav Vigato pro pracující během pracovních i víkendových dní. Cena lekce 350 Kč. Lekce je zaměřena na zvládnutí základů konvezrace v italštině pro středně i vysoce pracovně vytížené lidi, a to jak pro lidi s nějakou předchozí znalostí italštiny či jiného jazyka, nebo nikoliv. Znalost dalšího cizího jazyka výhodou, ne však podmínkou.

Nejraději se věnuji nadšeným pracujícím studentům s velikou chutí zvládnout italštinu za poměrně krátký čas. Společně to můžeme zvládnout do září 2013 a to frekvencí jednou, dvakrát, popřípadě i vícekrát za týden + přiměřené samostudium. Jsem k dispozici na skype jméně: gustav.vigato, E-mailu: vigatogustav@seznam.cz. Jsem k dispozici pro další jednání o vašich požadavcích a nárocích.

Gustav Vigato

------------------------------------------------ MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny