Italština v Praze

Share Button

Italština v Praze – samozřejmě/Italština – Praha 1.

Italština je něco jako mýtus, v srdcích některých lidí zní velmi zvučně. Lekce italštiny a privátní lekce lze odebírat přímo v centru Prahy (Vodičkova, Lazarská nebo ulice Na Poříčí) v příjemné atmosféře a vzájemné domluvě o pravidlech a přínosech výuky. Co pojem: „Italština v Praze“ znamená? Italsky v Praze jakkoliv: snadno, těžce, ale hlavně dobře.

„Italština v Praze“ také znamená:

Překlady všech úryvků knih pro studijní i nestudijní účely. Překlady „akademické“ – tedy části různých prací vědeckých, disertačních atp. či jejich konzultace – tedy těchto překladů. Při konzultacích se vychází z dosavadních bohatých zkušeností lektorských, filologických, se zaměřením na stránku věci: být srozumitelný.

Ještě jednou italština v Praze

Výuka formou porozumění a velikou snahou naučit. V případě profesně náročnějších klientů – možné maximální nasazení akčnosti: rychlé zvládnutí (ale zároveň kvalitní) základů italštiny. Vždy přihlíženo k momentálnímu stavu a potřebám klienta a účelu „pro který se studuje“: tedy – odpočinek, profese atd.

Konverzační hodiny – italština Praha Samozřejmostí jsou konverzační hodiny v italštině se zřetelem na italskou výslovnost a přízvuk. Přesné vedení ve vyslovování a stavby věty. Gramatika všech slovesných druhů a kombinace témat a nápadů vedoucích – při pilném studiu- k mistrnému ovládnutí jazyka.

 

------------------------------------------------

MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny

Audio knihy v Italštině