Skype italština – světový experiment

Share Button

Skype italština – svět na dosah ruky! Povídání o Skype italštině.

Skype lekce italštiny

Skype lekce italštiny

Učitel – lektor Gustav Vigato – v dosahu jste i Vy!

Lektor a učitel italštiny známý především z pražského prostředí. Nyní provozuje výuku italštiny on-line, tedy metodikou Skype. Již druhým rokem překvapivě dobré výsledky – dle studujících. Dobré reference. Na lekci ihned poznáte, že lekce je dobrá a učí. Ano, lekce musí učit a italština se musí mluvit.

Skype Italština – kdo umí, ten umí

Skype učitel italštiny Vás nebude jen dobře poslouchat, bude Vás velmi dobře poslouchat. Neunikne mu ani slovo, ani písmeno. To poznáte hned a obdržíte i písemný důkaz v podobě chatu on-line se slovíčky, možnými variantami a chybami, které jste během italskékonverzace či jejího nácviku udělali.

On-line učitel italštiny

Učitel a lektor italštiny znamená, že nejvyšší nároky mohou být splněny. Učitel Gustav Vigato zvládne nácvik s lidmi, kteří začínají s italštinou od nuly. Srozumitelně vysvětlí, vpraví studenta do tématu. Odtud je to už jen krůček k pokročilejší látce. Klienti, kteří již italsky umí či italštinu provozují na profesionální úrovni, zklamáni také jistě nebudou, množství odborných témat a procvičovací metodika těch nejzajímavějších jazykových „špíčků je tématem, kterým se budete nejenom učit, ale také bavit. Pokročilá konvezrace na různá témata z oborů jako právo, ekonomie, řízení podniku, reklama, marketing, móda, medicína, světové systémy myšlenía filosofie.

I jazykové certifikáty

Nevěříte? Pakliže jste ve čtení došli až sem, nemyslím si, že by Vám certifikát z italštiny byl nedosažitelným cílem. Přesná metodika a zaměření na krásně a dobře mluvenou italštinu si po čase podrobí jakýkoliv certifikát a to i ten Váš, který plánujete získat.

Výzva ke kreativitě při studiu italštiny

Výuka italštiny po Skypu je kreativní, učitel Vás obeznámí i s jinými způsoby studia, těmi, které moc ve zvládnutí italštiny pomáhají a které Vás budou bavit. Ty způsoby jsou totiž to nejjednodušší, co každý z nás již léta zná a prakticky dělá neustále, aniž by si to uvědomoval.

Skype chat – nejlepší rekapitulace a důkaz

Rekapitulaci téměř každého Vašeho slova v podobě zaznamenaného písemného chatu, který Vám současně píše lektor,  Vás jistě probudí k dalším úvahám a zamyšlením. Každý krůček zůstane pěkně černý na bílem až do doby, kdy se všechna slovíčka, fráze, zvuk zažijí natolik, že se celá italštiny stane samozřejmnou a snadno uplatnitelnou tam, kde přesně Vy sami potřebujete.

To je výuka italštiny Skypem a Skype kontakt přímo zde: gustav.vigato, E-mail: info@italstina-vigato.cz

Malý česko-italský slovníček k tématu:

------------------------------------------------