Firemní výuka italštiny

Share Button

Firemní výuka italského jazyka.

Firemní výuka italštiny – Praha 1, Praha 2.

Firemní italština Gustav Vigato
Tel: +420 608 666 582 E: vigatogustav@seznam.cz

Co je firemní italština

Firemní italština je souhrnný název pro situaci, kdy se lektor schází ve firmě s žáky a hovoří s nimi na dané téma. Firemní italština v sobě může nést jazykové atributy firemní politiky daného podniku, firmy, organizace a dle těchto postupně vytvářet i vědomosti a patřičné klima ovlivňující zaměstnance v daném oboru tímto vládnout také jazykově.

Co je profesní italština

Profesní italština je italština vztahující se k nějaké konkrétní profesi, nebo výkonu jehož obsahem je na čas, nebo trvale nějaké profesní téma se specifickou slovní zásobou a dovednostmi v daném oboru: obchodní dovednosti, komunikační dovednosti atd.

Kdo učí:

Firemní italštinu učí lektor Gustav Vigato, jehož hlavním cílem jsou klienti z oborů, jejichž předpokladem je samostatnost a výsledky, to druhé je totiž také cílem lekcí, kde jsou probírány i jiné souvislosti, než jen ty jazykové a vnímavý jedinec si z takovéto komunikace může odnést maximum možných úhlů pohledu.

Co učí:

Gramatika, konverzace, reálie, italianistika, nebo také italicismus.

Jak učí:

Svižně, kreativně, s nábojem a expresivní metodou. Využití vlastních metod tzv. investigativní metoda, nebo tématicky laděná metoda dle principů gestalt (německý psychoterapeutický pojem) – metoda kroužení kolem tématu (nikoliv jeho rozklad).

Kdo je Gustav Vigato

------------------------------------------------

MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny

Audio knihy v Italštině