I verbi italiani per tutti: italská slovesa

Share Button

Jedna z nejčastějších postěžování si, které slýchávám od žáků z různých jazykových škol je: „já mám problémy se slovesy“.

I verbi italiani, jak jinak, než italská slovesa...

I verbi italiani, jak jinak, než italská slovesa…

Učebnice „šikula“ je možná právě tím, co jste hledali. Je to učebnice pro studenty a samozřejmě i jejich učitele. Jedná se o univerzální učebnici, snadno „ovladatelnou“, neboť struktura a grafické zpracování stránek, např. tabulek se slovesy navádí k intuitivní práci, práci se slovesy, jejich řazení do systému i ve vaší hlavě.

Italská slovesa: učit se

Daná slovesa se tedy budete, doufám, učit s lehkostí. Není nic snadnějšího než prolistovávat „praktickou příručku“ při každé příležitosti, kdy je to jen vhodné.

Ke každému slovesu najdete totiž natolik intuitivní a zajímavý obrázek, že nebude možné si jej nezapamatovat. Pod ním se vždy nachází přehledná tabulka v různých barvách a její ultra moderní pojetí je plně v souladu s metodou, kterou chce kniha předat.

Super moderní obrázek malých robotů s tabulkou. Je třeba ještě něco dodávat?

Super moderní obrázek malých robotů s tabulkou. Je třeba ještě něco dodávat?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ke každému slovesu naleznete tedy:

Je to málo? Přikládám ukázku další stránky se sympatickým robotem:

Sympatičtí marťani vás provedou všemi slovesy způsobem, který jste ještě nezažili.

Sympatičtí marťani vás provedou všemi slovesy způsobem, který jste ještě nezažili.

------------------------------------------------

MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny

Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.