Výuka italštiny v České Lípě

Share Button

Gustav Vigato

Gustav Vigato

Výuka italštiny v České Lípě


Výuka italštiny v České Lípě probíhá od září 2011. Výuku zajišťuji já sám osobně a lekce italštiny se nebudou nijak ve své kvalitě a podstatě lišit od lekcí dávaných v Praze.

Komu jsou lekce italštiny v České Lípě určeny

Lekce italštiny jsou určeny všem pracujícím i podnikajícím lidem v České Lípě, bez rozdílu věku , profese a sociálního postavení. Lekce jsou určeny lidem, kteří jsou rozhodnuti se italsky poměrně rychle a hlavně dobře naučit se soukromým lektorem v individuálních lekcích.

Komu jsou lekce v České Lípě nadále určeny

Nadále jsou lekce italštiny určeny dětem rodičů, kteří si společně přejí, aby jejich děti v budoucnosti mluvili perfektně italsky. Ano, zvláště u malých dětí je šance na velmi rychlé zvládnutí italštiny obrovská. Děti se učí hrou a také tak se k nim snažím přistupovat. Lekce může probíhat u vás doma a po domluvě i ve vaší přítomnosti, či vaší aktivní účasti. Minimální věk pro začástky s italštinou u dětí osobně považuji cca 4 – 5 let věku.

Proč právě v České Lípě a kde bude výuka probíhat

Je tomu právě 8 let, co jsem se po mých četných cestách do Itálie, kde jsem se naučil z veliké části italsky, odstěhoval právě z České Lípy do Prahy, kde jsem lektoroval italštinu v různých významných institucích a dával individuální lekce mnohým pražským klientům. Výuka může probíhat u vás doma, nebo u vás v kanceláři, či v jakémkoliv prostoru, který společně shledáme vhodným k výuce italského jazyka.

Jak často a jaké úrovně

Lekce italštiny v České Lípě mohou probíhat tak často, jak se domluvíme, nebo pokud zde zrovna budu. Lekce italského jazyka probíhající v České Lípě mají naprosto stejnou strukturu i své stupně náročnosti. Nabízím všechny úrovně výuky italského jazyka, tedy od té nejzákladnější až po pokročilou autentickou konverzaci s originálním akcentem.