Italština rozhovorem…

Share Button

…je zkrácený název pro Italštinu v rozhovorech, resp. celým názvem Učebnice italštiny v rozhovorech. Jak už sám název napovídá, půjde o učebnici věnovanou, resp. stavěnou tak, aby dávala co nejvíce nahlédnout do alchymie autentických rozhovorů. Známá autorka Janešová zřejmě cítila potřebu nabídnout studentům více, než metodickou italštinu pro samouky a tak se vrhla do práce a výsledkem je právě toto dílo.

Učebnice italštiny: benefity

Učebnice italštiny v rozhovorech.

Učebnice italštiny v rozhovorech.

Obrovským benefitem tohoto díla, navíc za skvělou cenu a ještě svělejší cenu v partnerském E-shopu, jsou právě dvě audio CD (včetně MP3), jejichž kvalita je nezpochybnitelná. CD nás vtáhnou nás do reálných situací života a my začneme pomalu rozumět.

Přehled výslovnosti a italského pravopisu.

Přehled výslovnosti a italského pravopisu. Nejprve se v knížce setkáme s úplným základem a posléze se rozvíjí hra autentické „rozhovorové“ italštiny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

.

 

Učebnice italštiny: porozumění italštině

A jak se vůbec rozumění dá italsky vyjádřit? Jak řekneme italsky, že rozumíme, že jsme něco pobrali, že nám je vše jasné? Jsou to tato slovesa a pár frází s nimi níže: capire, comprendere, concepire.

Rozhovory v této učebnice jsou klasickými frázemi, které nás při běžném styku s jazykem v místě, nebohou minout. Jedná se o fráze denně používané Italy a Italkami.

 

------------------------------------------------

Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.