Italština rozhovorem…

Share Button

…je zkrácený název pro Italštinu v rozhovorech, resp. celým názvem Učebnice italštiny v rozhovorech. Jak už sám název napovídá, půjde o učebnici věnovanou, resp. stavěnou tak, aby dávala co nejvíce nahlédnout do alchymie autentických rozhovorů. Známá autorka Janešová zřejmě cítila potřebu nabídnout studentům více, než metodickou italštinu pro samouky a tak se vrhla do práce a výsledkem je právě toto dílo.

Učebnice italštiny: benefity

Učebnice italštiny v rozhovorech.

Učebnice italštiny v rozhovorech.

Obrovským benefitem tohoto díla, navíc za skvělou cenu a ještě svělejší cenu v partnerském E-shopu, jsou právě dvě audio CD (včetně MP3), jejichž kvalita je nezpochybnitelná. CD nás vtáhnou nás do reálných situací života a my začneme pomalu rozumět.

Přehled výslovnosti a italského pravopisu.

Přehled výslovnosti a italského pravopisu. Nejprve se v knížce setkáme s úplným základem a posléze se rozvíjí hra autentické „rozhovorové“ italštiny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

.

 

Učebnice italštiny: porozumění italštině

A jak se vůbec rozumění dá italsky vyjádřit? Jak řekneme italsky, že rozumíme, že jsme něco pobrali, že nám je vše jasné? Jsou to tato slovesa a pár frází s nimi níže: capire, comprendere, concepire.

Rozhovory v této učebnice jsou klasickými frázemi, které nás při běžném styku s jazykem v místě, nebohou minout. Jedná se o fráze denně používané Italy a Italkami.

 

------------------------------------------------

MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny

Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.