Dotazy k italštině

Share Button

Komentáře v podobě dotazů na italskou gramatiku, slovní zásobu a mluvní úzus budou odpovídány formou odpovědí v příspěvku a na E-mail odesilatele. Odpovídáme dotazy na témata shodná se studiem italštiny, překladatelskou problematikou, italskou slovní zásobou, italskými reáliemi atd. Poradna mluvnických a frazeologických dotazů na italský jazyk. Většina dotazů, je pak více-méně podobná a týká se převážně základní gramatiky. U velmi pokročilých studentů, se setkáváme s dotazy na odbornou slovní zásobu či přímo materiály, které by podobné zdroje obsahovaly a v prodeji neexistují = klient žádají vytvoření těchto materiálů na míru. 

Italské dotazy, gramatika, slovní zásoba

Italská slovní zásoba, italština, gramatika, slovíčka- odpovědi on-line. Dotazy na italštinu od studujících samouků, studentů jazykových škol a odborné i neodborné veřejnosti. Dané dotazy prosím zasílejte z důvodu uzavření komentářů kvůli spamům na E-mailovou adresu v kontaktech:

KAM SMĚŘOVAT DOTAZ NA ITALŠTINU 

E-mailem: info@italstina-vigato.cz

 

------------------------------------------------

MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny

Audio knihy v Italštině