Italština v Praze

Share Button

Italština v Praze – Gustav Vigato.

Proč italština v Praze.

Italština je v Praze velmi rozšířený jazyk, jak ve smyslu návštěvnosti ze strany Italů, tak pochopitelně i její atraktivity, která s sebou nese výuku na všech úrovních škol.

Gustav Vigato Italština v Praze
Tel: +420 608 666 582 E: vigatogustav@seznam.cz

FIREMNÍ VÝUKA ITALŠTINY

Firemní výuka probíhá s dojezdem lektora (Gustav Vigato) přímo do sídla firmy (v Praze). Při firemní výuce jsou uplatňována klasická mluvnická pravidla v italštině + daná specifika, která si firma přeje vyučovat. Ve firmách v Praze probíhá konverzace v italštině s přihlédnutím k úrovni a schopnostem žáka. Firemní výuka italštiny v Praze probíhá buď individuálně, nebo ve skupinách. Tyto skupiny mohou mít počet studentů dle přání klienta – tedy firmy.

Výuka soukromá (italština v Praze)

Soukromá výuka italštiny v Praze probíhá po dohodě s lektorem (Gustav Vigato).

VÝUKA ITALŠTINY PO SKYPU

Výuka italštiny po Skypu v Praze, ale také v celé ČR. Výuka italštiny v Praze a v ČR bez omezení místa a frekvence výuky. Více ve Skype lekcích italštiny. 

Lektor Gustav Vigato

Výuka italštiny v Pražských kruzích a společnostech od roku 2004. Výuka konverzací a podáváním teorie v patřičných souvislostech (italština v Praze).

Gustav Vigato – curriculum vitae

Italský jazyk a Praha

Italský jazyk je s Prahou spojen historicky, kulturně a v neposlední řadě také ekonomicky. Od možnosti zmínění ekonomických vazeb mezi Itálií a Českem posledních let, až po jmenování historických dopadů italské kultury a politiky na tu českou.

Italština – Praha 1, Praha 2 – místo.

Výuka italštiny v Praze probíhá převážně v městských částech 1 a 2 (Staré město, Vinohrady). Italština probíhá v místě klienta (především firmy), nebo po dohodě s lektorem na jiném místě.

Italština – Praha 1, Praha 2 – čas.

Výuka italštiny v Praze probíhá v odpoledních a podvečerních hodinách dle dohody s klientem. Výuka v městských částech Prahy 1 a 2 je koncipována formou docházení do sídla firmy, kanceláře atd.

Italština a zbytek Prahy

Po vzájemné dohodě lze dosáhnout i kompromisu a provádět výuku i mimo městské části Prahy 1 a 2, tedy ve zbylých částech Prahy či jejím okolí. Italštinu lze vyučovat též mimo Prahu s dojezdem lektora.

Ceny výuky italštiny v Praze

Pro přesné určení ceny žádejte informaci na tel: 608 666 582Na tomto telefonu se lze také dohodnout na přesnějších okolnostech výuky, ty avšak v plném rozsahu budou znatelné až v místě a během výuky.

Italština a okolí Prahy.

Italština Praha a v jejím okolí může probíhat v pravidelných či nepravidelných intervalech po dohodě s lektorem italštiny (Gustav Vigato).

Italština:

Italština je románský jazyk, který se vyvinul z latiny. Mnohá staletí utvořila z původně mluvené a posléze pouze formální latiny formu jazyka, jemuž právě dnes takto říkáme.

Italštinou hovoří přibližně 60 000 000 Italů žijících na původním území Itálie (Apeninský poloostrov).

Italština je velmi temperamentní a libozvučný jazyk mající své pevné a místo v oblasti hudebního názvosloví a operního jazyka.

Italština je velmi populární i  ve světě a dalších mluvčí tohoto jazyka je přibližně stejně jako samotných Italů – cca dalších 60 000 000 lidí (geograficko-sociologické odhady, viz. Agr. 1986.)

V Praze se lze s italštinou setkat v téměř všech jazykových školách. Italština je toliko co do oblíbenosti populární jak mezi mladými, tak mezi staršími generacemi.

Na území Prahy operuje vysoké číslo italských firem zakládaných převážně v 90. letech.

ROZDĚLOVNÍK TÉMAT: