Tlumočnice italštiny

Share Button

Obory, situace a prostředí ve kterých tlumočník tlumočí

Tlumočení pro italštinu: simultánní, konsekutivní, z listu (např. svatby apod.), tlumočení jednání, šušotáž. Vše v Praze, popřípadě v celé republice. Tlumočení z listu mimořádná situace svatebního obřadu vedeného pro italské svatebčany (nebo jednoho ze svatebčanů) v ČR.

Tlumočení italštiny na nejvyšší úrovni

Tlumočení italštiny před soudy (méně příjemná varianta, ale někdy nutná). Tlumočení před policejními, správními a jinými orgány (z titulu soudního tlumočníka). Tlumočení italského jazyka při jednání za účasti notáře, advokáta, obchodního a jiného poradce (z titulu soudního tlumočníka). Tlumočení na dálku: audio a videokonference, po telefonu, … – tlumočení s výjezdem mimo Prahu i do zahraničí (z titulu soudního tlumočníka).

 

------------------------------------------------

MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny

Audio knihy v Italštině