Obchodní překlady italštiny – 0 Kč poplatků

Share Button

Nedávno se mě studenti ptali, co jsou tzv. obchodní překlady italštiny – že tento pojem našli na internetu. Vysvětlil jsem studentům, co je obchod a jak může být jazyk z hlediska obchodu pojímán. Jaká je používaná terminologie firem, jaké zvyky se tradují u obchodování: jaké následně z těchto situací plynou překlady, totiž „překlady obchodní“.

U obchodních překladů je důležité dbát na správnou terminologii, hledět na typ překladu: reklama, marketing, smlouvy, obchodní nabídky, ale také překlady technického, nebo technicko-hospodářského charakteru. To všechno jsou obchodní překlady italštiny. Obchodní překlady provádí nejlépe překladatel – obchodník, tedy překladatel obchodních textů, smluv a propagačních materiálů z/do italského jazyka. Je to člověk zkušený v daném oboru, žádný zarytý beletrista.

Slovníček několika pojmů z obchodních překladů italštiny:

Žádáte-li několik kontaktů na překladatele obchodních textů z/do italštiny – kontakt je ZDE. 

------------------------------------------------ MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.