Kurz právní italštiny

Share Button

Právní italština/Kurz pro právníky a notáře/Italština s výraznými právními prvky zakomponovanými do individuální výuky

Komu je kurz právní italštiny určen

Právní italština po Skypu

Právní pojmy a souvislá konverzace v italštině v základech právních věd. Obchodní konverzace a obchodní pojmy v širším měřítku, pojmy jako finance, doprava, jednání s úřady, jednání s notáři a právníky v Itálii, problematika nemovitostí, obchodní styk a obchod atd.

Kurz právní italštiny učí

Co se na kurzu učí

Kurz právní italštiny je založen na konverzaci orientované směrem do práva a jeho termínů. Lektorem kurzu je Gustav Vigato. V konverzaci se procvičují základní témata obchodního práva – smluvní vztahy (obchodně-občanská problematika), problematika obchodních společností, problematika vymáhání pohledávek, obchodní korespondence nebo tématika vámi navržená.

Jaký je kurz právní italštiny

Především prakticky,pojednává o problematice ze širšího hlediska, tak jak se očekává od učitele – lektora italštiny a zároveň překladatele. Je velmi dobrým vstupem do odborného jazyka a perfektním způsobem jak procvičit italštinu jako celek.

Termíny k tématu – slovníček:

Jak dlouho trvá kurz a jedna lekce italštiny

Záleží plně na klientovi.

Vzhledem ke specifičnosti se bude jednat pravděpodobně o soukromé konzultace, jejichž délka by neměla překročit 90 minut. V případě Skype italštiny, jak té právní, či obecné se praktikují krátké 30 – 40 minutové vstupy, nabité energičností, přesností a efektivně využitým časem.

Další stránky o výuce italštiny:

 

------------------------------------------------

MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny

Audio knihy v Italštině