Kurz právní italštiny

Share Button

Právní italština/Kurz pro právníky a notáře/Italština s výraznými právními prvky zakomponovanými do individuální výuky

Komu je kurz právní italštiny určen

Právní italština po Skypu

Právní pojmy a souvislá konverzace v italštině v základech právních věd. Obchodní konverzace a obchodní pojmy v širším měřítku, pojmy jako finance, doprava, jednání s úřady, jednání s notáři a právníky v Itálii, problematika nemovitostí, obchodní styk a obchod atd.

Kurz právní italštiny učí

Co se na kurzu učí

Kurz právní italštiny je založen na konverzaci orientované směrem do práva a jeho termínů. Lektorem kurzu je Gustav Vigato. V konverzaci se procvičují základní témata obchodního práva – smluvní vztahy (obchodně-občanská problematika), problematika obchodních společností, problematika vymáhání pohledávek, obchodní korespondence nebo tématika vámi navržená.

Jaký je kurz právní italštiny

Především prakticky,pojednává o problematice ze širšího hlediska, tak jak se očekává od učitele – lektora italštiny a zároveň překladatele. Je velmi dobrým vstupem do odborného jazyka a perfektním způsobem jak procvičit italštinu jako celek.

Termíny k tématu – slovníček:

Jak dlouho trvá kurz a jedna lekce italštiny

Záleží plně na klientovi.

Vzhledem ke specifičnosti se bude jednat pravděpodobně o soukromé konzultace, jejichž délka by neměla překročit 90 minut. V případě Skype italštiny, jak té právní, či obecné se praktikují krátké 30 – 40 minutové vstupy, nabité energičností, přesností a efektivně využitým časem.

Další stránky o výuce italštiny:

 

ROZDĚLOVNÍK DŮLEŽITÝCH TÉMAT: