Učitel italštiny roku 2012!

Share Button

Italština – je libo rychle?

Dobrý učitel italštiny to zmákne – společně s Vámi. Je-li dobrá a originální metodika a na druhé straně drátu se chce studovat, není jediného problému a může se směle začít.

Italština po Skypu s učitelem italštiny, co ví jak na „Vás“ by měla udělat radost každému a přínos by měl být ihned viditelný.

Snadný začátek, nebo raketový vzestup?

Učitel italštiny může podpořit obojí. Každý žák je talentovaný, takže i Vy. Dobrý učitel italštiny pochopí ten „Váš způsob“ a vede Vás jím.

Italština se tak velmi rychle může dostat pod kůži a italsky se začne mluvit velmi rychle. Nejprve v jednoduchých větách, poté ve složitějších dialozích.

Sliby, chyby?

Nikoliv, s praxe vím nejlépe, jak rychle to s lidmi jde. Jeden se rozmluví z první lekce, druhý až u třetí, obecně ale platí, že opakování matka moudrosti a to platí i když máte učitele italštiny.

Doporučím nejvhodnější metody opakování a s ním spojené procvičování, italsky se dá zvládnout za půl roku – a to celkem slušně!

Italština a moderní technologie.

Učitel italštiny+Skype ve Vašem PC. Instalace Skype je velmi snadná a Skype lze ihned využívat a to nejenom mezi účastníky, ale také na volání na telefonní čísla.

Italština + učitel italštiny.

Rychlé výsledky v italské konverzaci. Přesná italština bez chyb, nebo jen s malým počtem chyb. Vysvětlení gramatiky lidským a srozumitelným způsobem, uvádění praktických příkladů.

Co navíc kromě italštiny:

Kromě italštiny: přátelský přístup, italské reálie, psychologická podpora při studiu.
Italština netradičně, ale zároveň kvalitně a hlavně dobře pro Vás.

Komu je učitel italštiny určen:

Učitel italštiny po Skypu je ideálně určen všem časově zaneprázdněným, všem lidem bez rozdílu věku a postavení, kteří jsou daleko a i přesto se chtějí s učitelem italštiny rychle a dobře naučit italsky.

Jak rychle italsky?

Velmi dobře za 1 rok, při zvládnutí dvou 30 min. lekcí týdně+samostudiu. Garance výkonu ze strany učitele. Garance Vašeho výkonu při dodržení studijního plánu.

Konakt na učitele italštiny, + 420 608 666 582

ROZDĚLOVNÍK TÉMAT: