Firemní kurzy italštiny

Share Button

 

Jazyková strategie firem:

Firemní kurzy italštiny – důležité rozhodnutí pro rozvoj zaměstnanecké investice.

Komu je firemní výuka italštiny určena:

Firemní výuka italštiny je určena firmám a společnostem na území Prahy. Taková výuka probíhá většinou s docházením do firmy na území Prahy. V případě jednoho studenta se lze dohodnout na jiné variantě a buď učit ve firmě, či v jiném prostoru pro výuku italštiny určeném.

Délka studia a výhody spolupráce s lektorem:

Za jak dlouho se zaměstnanci mají naučit italsky? Co možná nejdříve. Zárukou takového rychlého zvládnutí je spolupráce s lektorem „na přímo“, přičemž nezávislý lektor dokáže lépe pochopit konkrétní jazykové potřeby firmy.

Čím se liší firemní výuka od výuky soukromé:

V podstatě nijak, v obou případech se snažím studentům přizpůsobit tak, aby italštinu mohli zvládnou co nejrychleji a zábavnou formou. Snažím se být lektorem italštiny, který umí zažertovat, ale dokáže být také přísný. Jedině tak je zde záruka, že se italština bude studovat i mimo lekce.

Jak často kurz – výuka probíhá:

Jak často má takový kurz italštiny probíhat? Nejlépe jednou a ještě lépe dvakrát týdně.

Systematičnost:

Proč kurz italštiny pravidelně navštěvovat? Jelikož se to vyplatí. Systematická návaznost hodin zaručí poctivé zvládnutí praktické i teoretické látky a žádný ze studentů v kurzu italštiny nezůstává pozadu za ostatními.

Další výhody přímé spolupráce se samostatným lektorem:

Proč oslovit raději lektora „na přímo“ než agenturu? Lektor, který nabízí své služby sám za sebe, působí autentičtěji a dokáže lépe jednat s klientem (firmou), jelikož jedná a je plně odpovědný za vedení kurzů, hodin a svou práci. Dokáže si poradit i s případnými technickými záležitostmi a nemusí tyto komunikovat přes zprostředkovatele – jazykovou agenturu, či školu.

Kontaktujte mě:

Zajímají – li vás takovéto lekce, či kurzy italštiny, neváhejte a kontaktujte mne prosím na tel.: 608 666 582 a můžeme se domluvit na podrobnostech.

ROZDĚLOVNÍK TÉMAT: