Firemní kurzy italštiny v České Lípě

Share Button

KURZ JE JIŽ UKONČEN (BYL PROVÁDĚN STÁŽÍ LEKTORA)

Italština v České Lípě! Pro koho firemní kurzy italštiny v ČL. Firemní kurzy italštiny jsou určeny firemním zaměstnancům, vedoucím pracovníkům a manažerům firem v České Lípě. Jsou určeny žákům a firmám, kteří si chtějí dopřát komfort soukromého učitele italštiny. Firemní kurzy italštiny v České Lípě, probíhají každou středu od 16 hodin na průmyslové škole, nebo v sídle firmy. Kontakt na lektora: 608 666 582

Jakou formou firemní kurzy italštiny probíhají: Kurzy italštiny probíhají buď u vás ve firmě, nebo u mě v kanceláři v centru České Lípy. Firemní kurzy italštiny v České Lípě probíhají v předem smluveném čase a jsou efektivně naplněny, tak aby jejich účinek byl maximální. Garantuji vám, že všichni budou umět italsky.

Jaké druhy firemních kurzů italštiny existují: V České Lípě dávám jak individuální firemní hodiny italštiny (např. pro vedoucí pracovníky a manažery výrobních provozů) – s marketingovou, či ekonomickou tématikou výuky italského jazyka; tak skupinové hodiny pro zaměstnance firem taktéž s cílenými tématy v italském jazyce.

Další stránky o italštině:

Italština pro práci. 
Jak poznáme dobrého lektora italštiny. 
Kurz právní italštiny. 
Firemní kurzy italštiny v České Lípě. 
Kurzy italštiny na dálku. 
Kurz překladatelství italštiny.

------------------------------------------------

Audio knihy v Italštině