Lekce-kurzy italštiny po telefonu pro managery

Share Button

Komu jsou lekce po telefonu určeny

Kurzy italštiny po telefonu jsou určeny pro vysoce vytížené lidi, kteří nemají skoro žádný čas docházet do žádného kurzu, a to jak v Praze, tak ani v jiném městě ČR. Je určena lidem, kteří ve svém povolání tráví velikou část dne, jak při obchodních jednáních, tak v automobile při řízení, nebo jako spolujezdci.

Technologie a italština

Dnešní doba plná technických vymožeností nebrání slyšet se se svým lektorem italštiny, ať jste prakticky kdekoliv (Praha, Brno, Vysočina ale klidně i Madagaskar či Milán). Hands-free v automobilu s kvalitním ozvučením může zajistit krátkou 15 minutovou konverzaci, nebo procvičení gramatiky metodou tzv. bleskového procvičování.

Jak dlouho lekce po telefonu trvá

Jak bylo již naznačeno v horním odstavci, lekce nemusí být nijak dlouhá, naopak v takovýchto případech se krátké vstupy, kdy si zavoláme, velmi osvědčují. 10, 15, 20, ale třeba jen 5 minut několikrát za den, a pak například jedno dvě osobní setkání za měsíc vás mohou dostatečně motivovat k výborným výsledkům ve studiu italštiny a to i v případě, že patříte mezi extrémně vytížené lidi.

Pakliže vás idea nadchla, určitě mi zavolejte a můžeme zvolit tu nejvhodnější metodiku právě pro vás. Povíte mi, jaký styl výuky italštiny by vám nejvíce vyhovoval, a s lekcí po telefonu můžeme začít právě teď.

Slovíčka z telefonické lekce italštiny

------------------------------------------------