Cvičebnice italštiny pro mírně a středně pokročilé

Share Button

Cvičebnice italského jazyka, nyní pro změnu od české autorky, je neméněcennou učebnicí k velmi barvitému procvičování, které se nestane nikdy nudou. Sám si pamatuji jednoho žáka, který si dal za cíl, že tuto cvičebnici zpracuje přes letní prázdniny. A skutečně stalo se tak, za 5 neděl se mi ohlásil, že to má hotovo. Cvičebnice byla celá popsaná i mimo daná cvičení, ale výsledek byl na světě. Student mluvil již plynně italsky, což od jeho původní úrovně nebylo zcela od věci, ale i tak pokrok, který udělal, byl nevídaný.

Chcete li daná cvičení také zvládnout za krátkou dobu a sami se hodně naučit, můžete právě začít. Měl bych pro vás několik návrhů na cíl:

Cvičebnice italštiny: garance

Ve všech případech vám garantuji, že ponoříte-li se do cvičení patřičně svědomitě, alespoň na dvě hodiny denně, dá se to zvládnout a 100 % si to vaše italština zaslouží, za 251 Kč z ní učiníte velmi hodnotnou záležitost.

Cvičebnice italštiny: výkon

A zde náhled na zmíněnou cvičebnici. Libro degli esercizi. Cvičebnice na dvouměsíční rychlokurz. Kliknutím se vrátíte do E-shopu.

A zde náhled na zmíněnou cvičebnici. Libro degli esercizi. Cvičebnice na dvouměsíční rychlokurz. Kliknutím se vrátíte do E-shopu. Učebnice vybrána pro studium italštiny učitelem.

Při výkonu cvičení narazíte na situace jak ze života:

Ke cvičebnici by se dalo ještě dodat, že v měkké dobře přenosné obálce, dá se dobře nosit v kabelce i batohu a jak řečeno, právě pro takové zpracovávání v každou volnou chvilku během dne dobře použitelná.

Cvičebnice italštiny: přísně

Příkazy, které v cvičebnici naleznete:

Cvičebnice italštiny: slovíčka

Slovíčka, která v cvičebnici naleznete:

(příslovce) (a jejich překlad do českého jazyka)

(podstatná jména) + (překlad z italštiny)

Cvičebnice italštiny: nějaké otázky za závěr?

Otázky, které v cvičebnici naleznete (+ překlad z italštiny):

Cvičebnice italštiny: učitel vyzývá

Kdo si cvičebnici osvojí, ať mi jistě napíše jak to šlo, nebo co se mu na cvičebnici nejvíce zamlouvalo. K dispozici jako další vaše postřehy, nebo poznámky k učebnici. Napsat si o překlad z italštiny, nebo položit další dotazy ohledně italské gramatiky můžete mailem nebo v poradně. Váš učitel.

------------------------------------------------ MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.