Cvičebnice italštiny pro mírně a středně pokročilé

Share Button

Cvičebnice italského jazyka, nyní pro změnu od české autorky, je neméněcennou učebnicí k velmi barvitému procvičování, které se nestane nikdy nudou. Sám si pamatuji jednoho žáka, který si dal za cíl, že tuto cvičebnici zpracuje přes letní prázdniny. A skutečně stalo se tak, za 5 neděl se mi ohlásil, že to má hotovo. Cvičebnice byla celá popsaná i mimo daná cvičení, ale výsledek byl na světě. Student mluvil již plynně italsky, což od jeho původní úrovně nebylo zcela od věci, ale i tak pokrok, který udělal, byl nevídaný.

Chcete li daná cvičení také zvládnout za krátkou dobu a sami se hodně naučit, můžete právě začít. Měl bych pro vás několik návrhů na cíl:

Cvičebnice italštiny: garance

Ve všech případech vám garantuji, že ponoříte-li se do cvičení patřičně svědomitě, alespoň na dvě hodiny denně, dá se to zvládnout a 100 % si to vaše italština zaslouží, za 251 Kč z ní učiníte velmi hodnotnou záležitost.

Cvičebnice italštiny: výkon

A zde náhled na zmíněnou cvičebnici. Libro degli esercizi. Cvičebnice na dvouměsíční rychlokurz. Kliknutím se vrátíte do E-shopu.

A zde náhled na zmíněnou cvičebnici. Libro degli esercizi. Cvičebnice na dvouměsíční rychlokurz. Kliknutím se vrátíte do E-shopu. Učebnice vybrána pro studium italštiny učitelem.

Při výkonu cvičení narazíte na situace jak ze života:

Ke cvičebnici by se dalo ještě dodat, že v měkké dobře přenosné obálce, dá se dobře nosit v kabelce i batohu a jak řečeno, právě pro takové zpracovávání v každou volnou chvilku během dne dobře použitelná.

Cvičebnice italštiny: přísně

Příkazy, které v cvičebnici naleznete:

Cvičebnice italštiny: slovíčka

Slovíčka, která v cvičebnici naleznete:

(příslovce) (a jejich překlad do českého jazyka)

(podstatná jména) + (překlad z italštiny)

Cvičebnice italštiny: nějaké otázky za závěr?

Otázky, které v cvičebnici naleznete (+ překlad z italštiny):

Cvičebnice italštiny: učitel vyzývá

Kdo si cvičebnici osvojí, ať mi jistě napíše jak to šlo, nebo co se mu na cvičebnici nejvíce zamlouvalo. K dispozici jako další vaše postřehy, nebo poznámky k učebnici. Napsat si o překlad z italštiny, nebo položit další dotazy ohledně italské gramatiky můžete mailem nebo v poradně. Váš učitel.


 

Mrkněte také na naše Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.