Ploužáček pro počaté z italského Bibione…

Share Button

Česká dívka odjede do Bibione a zamiluje se tam na diskotéce do Itala. Po první defloraci, prvním sexu, je ihned těhotná. Prostě jí zbouchnul. Pak jí zbudou oči jen pro pláč a to tom je tenhle doják:

Anebo ještě druhá verze příběhu: vrátila jste se zbouchnutá z Bibione. Otec neznámý. Jdete se utěšit dovolenou do kempu na Máchově jezeře. Zajdete na diskotéku, necháte si pustit tuhle písničku, kterou český DJ samozřejmě nezná a vy opilá – polonahá tančíte.

SLOVÍČKA Z VAROVNÉ LEKCE O ANTIKONCEPCI:

------------------------------------------------ MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.