Italské fráze/italské věty

Share Button

Italské fráze a věty z menu, které se nejvíce prosadili v letech 2011 – 2015. Jedná se především o italské fráze z nejběžnějších životních situací. Začali jsme tenkrát lehčím žánrem – italským pozdravy. Další italské frázese točily tak trošku kolem italských klišé, jakými může být bar nebo diskotéka. Vycházeli jsme z předpokladu, návštěvnosti mladými dívkami, putujícími do italských letovisek za italským klišé.

Další italské fráze: hotel, taxi

Další italské fráze se motaly již kolem celkem fádnějších ale o to zajímavějších témat: Italské úřady, italský hotel, italské taxi, u lékaře v Itálii.

------------------------------------------------ MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny Audio knihy v Italštině