Konečně učebnice pro střední školy/učebnice italštiny pro učitele

Share Button
Parlando Italiano 2 Guida per l'insegnante

Parlando Italiano 2 Guida per l’insegnante. Učebnice italštiny pro učitele. Učebnice italštiny pro žáky. Učebnice italštiny pro studenty a samouky. Stačí jeden klik a je vaše.

Pro žáky ve věku středních škol, je tu připraven již velmi inteligentní pracovní sešit, prostřednictvím kterého jejich učitelé ovládnou italštinu svých žáků.

Učebnice italštiny pro učitele: parlare

Již jsem o téhle sérii mluvil, ale nyní se mi zdá právě příhodné ji zmínit znovu. Slovíčka z italštiny pro žáky středních škol:

A jste-li učitel a poptáváte-li i přesto nějakého učitele italštiny – z důvodu, že byste se rádi z italštiny ještě něco doučili  😀 při nějaké míře štěstí, jej naleznete jej pravděpodobně v kontaktech. Další učebnice, věřím, jsou v hojnosti nalezne dále při prostudování těchto hojných stránek, jejichž účel, smysl i hodnotu, jistě ocení všichni učitelé, kteří se italštinu nějak chtějí učit nebo by ji rádi učili někoho jiného.

------------------------------------------------

MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny

Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.