E-shop v italštině

Share Button

Italské obchodování a E-shopy v italštině/Také český E-shop s italským zbožím.

Překlady E-shopů do italského jazyka

Překlady E-shopů a obchodních dokumentů do italského jazyka. Kompletní překlad obchodní dokumentace, včetně tvorby E-shopu v italském jazyce. Zacílení na italské uživatele formou vhodně cíleného obsahu na italských webových stránkách (E-shopu).

Italský E-shop: náskok před konkurencí 

Italské E-shopy vytvořené rodilými lingvisty a překladateli italského jazyka. Italské E-shopy v provedení, v jakém je znají italští zákazníci. Každý E-shopje tvořen s přihlédnutím k obchodním strategiím a trendům v internetovém prodeji.

Detaily italského E-shopu

Jazyk a klíčová slova – Eshop v italštině

Modení jazyk a perfetkní dostupnost na klíčová slova. Náskok před konkrurencí vytvořením obchodních příležitostí v zahraničí. Rozšíření si obzorů o nové obchodní příležitosti.

E-shop

E-shop je moderní způsob nákupu.Italové Českou republiku v internetových nákupech dlouhou dobu předbíhali. Podle některých průzkumů nakoupilo kdy na E-shopu nějaké zboží alespoň jednou 98 % italů internet aktivně používající.

Tvůrci

Kdo tvoří E-shop italštinu

„E-shopovou“ italštinu a E-shop v italštině tvoří italská linvistka Mgr. Ale Monati, italsko-anglický IT specialista Dr. Roberto Mathew Powell ve spolupráci s česko-italským překladatelem Gustavem Vigato.

 

------------------------------------------------

Audio knihy v Italštině