E-shop v italštině

Share Button

Italské obchodování a E-shopy v italštině/Také český E-shop s italským zbožím.

Překlady E-shopů do italského jazyka

Překlady E-shopů a obchodních dokumentů do italského jazyka. Kompletní překlad obchodní dokumentace, včetně tvorby E-shopu v italském jazyce. Zacílení na italské uživatele formou vhodně cíleného obsahu na italských webových stránkách (E-shopu).

Italský E-shop: náskok před konkurencí 

Italské E-shopy vytvořené rodilými lingvisty a překladateli italského jazyka. Italské E-shopy v provedení, v jakém je znají italští zákazníci. Každý E-shopje tvořen s přihlédnutím k obchodním strategiím a trendům v internetovém prodeji.

Detaily italského E-shopu

Jazyk a klíčová slova – Eshop v italštině

Modení jazyk a perfetkní dostupnost na klíčová slova. Náskok před konkrurencí vytvořením obchodních příležitostí v zahraničí. Rozšíření si obzorů o nové obchodní příležitosti.

E-shop

E-shop je moderní způsob nákupu.Italové Českou republiku v internetových nákupech dlouhou dobu předbíhali. Podle některých průzkumů nakoupilo kdy na E-shopu nějaké zboží alespoň jednou 98 % italů internet aktivně používající.

Tvůrci

Kdo tvoří E-shop italštinu

„E-shopovou“ italštinu a E-shop v italštině tvoří italská linvistka Mgr. Ale Monati, italsko-anglický IT specialista Dr. Roberto Mathew Powell ve spolupráci s česko-italským překladatelem Gustavem Vigato.

 

------------------------------------------------ MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny Audio knihy v Italštině