Italština pro práci

Share Button

Italština tam, kde vám dají práci.

Italština v zaměstnání

Všude tam, kde italský zaměstnavatel vyžaduje komunikaci v italském jazyce v interních záležitostech firmy, nebo směrem ven s italsky hovořící stranou: s italsky hovořícím klientem či partnerem.

Také tam, kde český zaměstnavatel nemající s Itálií kořenové vazby vyžaduje italštinu pro komunikaci s Itálií a to buď formou písemnou, psanou, nebo popřípadě oběma.

Jazyk

Komunikace probíhá v italském jazyce. V případě, kdy klient nezná některé obraty jsou mu v reálném čase překládány a osvětlovány.

Je možné dát vysvětlení i k některým italským reáliím či jinak souvisejícím odborným okolnostem, např. v případě dialogu na téma obchodu či běžných firemních okolnostech či okolnoste podnikání v italštině.

Co kurz přinese

Kurz italštiny, školení, coaching pro konkrétní práci. Nasměrování znalotí v Italštině pro pohovor v italském jazyce. Obnovéní stracených schopností mluvit. Zvýšení prestiže klientovi italštiny obohacením o některé sofistikované prvky.

Přesnost a kreativita.

Jak na začátku

Jak poznáme dobrého lektora italštiny.
Kurz právní italštiny.
Firemní kurzy italštiny v České Lípě.
Kurzy italštiny na dálku.
Kurz překladatelství italštiny.

------------------------------------------------ MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny Audio knihy v Italštině