Opět Italština pro samouky

Share Button

Italština pro samouky + 2 audio CD

era na Skype lekci jeden můj student „narazil„…Ukázal mi totiž, co doma vytvořil. 😀 Dal jsem mu za úkol napsat pár zajímavých vět – baví ho to. Nezačnu tedy ani tolik učebnicí, ale tím pouhým základním slovníčkem, který je k ní ve formě útlého sešitu. Ten totiž obsahuje slovní zásobu pouhých 2500 hesel, ale hesel velmi významných. Proč? Protože např. slovesa v něm – se opravdu používají! Nejedná se tedy o typ slovníku (opět zdůrazunuji je jen apendixem k samotné učebnici, o té později a jinde), kde by ekvivalenty sloves odpovídaly slovesům používaným v 18. století. (Takový jeden doma i mám. Je z řady Ottových slovníků jazykových). Zkrátka ani slovníček na internetu nenabídne požadované, Italština pro samouky, ano.

Samotná učebnice – Italština pro samouky – je ve své podstatě velmi technickou učebnicí, určenou právě pro lidi, kteří si nechtějí na výuku italštiny jen hrát, ale chtějí opravdu makat a dělat jasný pokrok den po dni. Italštinu pro samouky naleznete v partnerském E-shopu, tuším, za velmi příznivou cenu. Váš učitel, GV.

------------------------------------------------ MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.