Kurzy italštiny na dálku

Share Button

Kurzy italštiny technologiemi/Přesná italština na dálku.

Co jsou kurzy italštiny na dálku

Kurzy italštiny na dálku – po telefonu, Skypu, E-mailu, či korespondenčně jsou určeny všem lidem, kteří si chtějí dopřát luxus přístupu individuálního lektora a nechtějí, či z nějakých důvodů nemohou dovolit osobní kontakt.

Lektor italského jazyka Gustav Vigato – právní a obecná italština, další odborná témata. Rychlý kontakt: 608 666 582, Skype kontakt: gustav.vigato

Podrobněji/Jaké kurzy italštiny na dálku poskytuji

Kurzy po telefonuvýuka italštiny po telefonu je určena těm, kteří nemají momentální přistup k monitoru počítače, nebo se z pracovních a jiných důvodů musí věnovat například řízení vozu. Zavoláme si a krátká lekce může proběhnout prakticky odkudkoliv. Budu vás nejenom učit, ale také vás po telefonu „namotivuji“ tak, abyste italsky mysleli i mezi lekcemi.

Kurzy po Skypu – výuka italštiny po Skypu probíhá pohodlnou metodou přímo od vás z domova, nebo odkudkoliv, kde máte možnost být připojeni se svým mobilním telefonem, či počítačem k aplikaci Skype. Lekce hodnotím jako poměrně účinné a italštinu lze naprosto jednoznačně zvládnout i tímto způsobem. Navíc lze častější hodiny občas kombinovat s osobní konzultací dle dohody.

Kurzy E-mailem – písemná výuka italštiny prostřednictvím E-mailu je určena těm, kteří chtějí z veliké části italštinu studovat sami a rádi by si jen občas vyměnili s lektorem některé postřehy, či by se rádi dotázali na případné nejasnosti.

Kurzy korespondenční – korespondenční kurzy italštiny dopisem na písemnou adresu jsou určeny těm nejpilnějším samoukům, nebo těm, kteří z nějakého důvodu nemají možnost dojíždět do města, či telefonovat. Kurzy jsou vedeny formou dotazů a odpovědí na otázky týkající se italštiny: gramatiky a dalších věcí, které s italštinou souvisí.

Lektor, učitel a překladatel italského jazyka – Gustav Vigato

Základní italské fráze k tématu:  

Další stránky o výuce italštiny:

 

 

------------------------------------------------