Jedna z nejznámějších italštin na trhu

Share Button

Učebnice našich otců a matek ve vylepšeném vydání.

Italština s velkou tradicí, tak by se dala nazvat učebnice autorky PhDr. Aleny Bahníkové. Je to učebnice, kterou znají již naši otcové, jenže ti chodí na kurzy se starou verzí a jsou vždy za trošku exotické studující. Tato nová učebnice má v sobě spoustu vylepšených vychytávek a na ty již naši otcové nestačí. Učebnice s leč tradičním základem v sobě nese spoustu inovací, řekněme, alespoň z posledních 10 let.

Italština pro samouky a překladatele

Italština od Ledy se dvěma CD k dispozici v ceně. za tu cenu se jistě vyplatí, protože CDčka jsou kvalitně namluvena, mají systém a jsou dvě! Kliknutím na obrázek se samozřejmě přesunete do vysněného E-shopu :)

Italština od Ledy se dvěma CD k dispozici v ceně. za tu cenu se jistě vyplatí, protože CDčka jsou kvalitně namluvena, mají systém a jsou dvě! Kliknutím na obrázek se samozřejmě přesunete do vysněného E-shopu 🙂

Co je ale nutno říci a nepodcenit, že se podle učebnice učí v ČR i na obou vysokých školách, jak na italštině v Praze, tak na italštině v Brně. Metodika učebnice je nezpochybnitelná. V učebnici bych zcela jistě vypíchnul její systém a přehledný způsob zpracování gramatiky.

Italština pro lingvisty samouky

Knížka v sobě nese neodmyslitelné kouzlo italštiny a autorky, která chce a ví jak na to, vás italštinu naučit. Její autorka s letitými zkušenostmi je nejenom pedagogem, ale tvůrce šlágru na trhu italských učebnic.

Slovní zásoba z učebnice:

Přivlastňovací zájmena v učebnici:

Gramatika z 21. lekce:

Jedná se o imperativ sloves Essere, Avere a modálního slovesa: Sapere

Předností této učebnice je právě podání gramatiky srozumitelným způsobem, „po česku“. K učebnici náleží i klíč ke cvičením.

Specifikum a malé tajemství učebnice:

Slovní zásoba z recenze:

Malý nenápadný výřez z učebnice a její 21. lekce.

Malý nenápadný výřez z učebnice a její 21. lekce. Číslování lekcí je italštině, jaká exotika!!!

Já blázen bych málem zapomněl na 2 cédéčka:

Ano, jsou tam, a jaká…. Z takových CDéček se vašim otcům a matkám chlupy na hlavě jistě neježily, ale vám budou! (slovní zásoba z věty: pelli – chlupy)

Několik slovíček stimulujících zakoupení učebnice:

------------------------------------------------

Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.