Jedna z nejznámějších italštin na trhu

Share Button

Učebnice našich otců a matek ve vylepšeném vydání.

Italština s velkou tradicí, tak by se dala nazvat učebnice autorky PhDr. Aleny Bahníkové. Je to učebnice, kterou znají již naši otcové, jenže ti chodí na kurzy se starou verzí a jsou vždy za trošku exotické studující. Tato nová učebnice má v sobě spoustu vylepšených vychytávek a na ty již naši otcové nestačí. Učebnice s leč tradičním základem v sobě nese spoustu inovací, řekněme, alespoň z posledních 10 let.

Italština pro samouky a překladatele

Italština od Ledy se dvěma CD k dispozici v ceně. za tu cenu se jistě vyplatí, protože CDčka jsou kvalitně namluvena, mají systém a jsou dvě! Kliknutím na obrázek se samozřejmě přesunete do vysněného E-shopu :)

Italština od Ledy se dvěma CD k dispozici v ceně. za tu cenu se jistě vyplatí, protože CDčka jsou kvalitně namluvena, mají systém a jsou dvě! Kliknutím na obrázek se samozřejmě přesunete do vysněného E-shopu 🙂

Co je ale nutno říci a nepodcenit, že se podle učebnice učí v ČR i na obou vysokých školách, jak na italštině v Praze, tak na italštině v Brně. Metodika učebnice je nezpochybnitelná. V učebnici bych zcela jistě vypíchnul její systém a přehledný způsob zpracování gramatiky.

Italština pro lingvisty samouky

Knížka v sobě nese neodmyslitelné kouzlo italštiny a autorky, která chce a ví jak na to, vás italštinu naučit. Její autorka s letitými zkušenostmi je nejenom pedagogem, ale tvůrce šlágru na trhu italských učebnic.

Slovní zásoba z učebnice:

Přivlastňovací zájmena v učebnici:

Gramatika z 21. lekce:

Jedná se o imperativ sloves Essere, Avere a modálního slovesa: Sapere

Předností této učebnice je právě podání gramatiky srozumitelným způsobem, „po česku“. K učebnici náleží i klíč ke cvičením.

Specifikum a malé tajemství učebnice:

Slovní zásoba z recenze:

Malý nenápadný výřez z učebnice a její 21. lekce.

Malý nenápadný výřez z učebnice a její 21. lekce. Číslování lekcí je italštině, jaká exotika!!!

Já blázen bych málem zapomněl na 2 cédéčka:

Ano, jsou tam, a jaká…. Z takových CDéček se vašim otcům a matkám chlupy na hlavě jistě neježily, ale vám budou! (slovní zásoba z věty: pelli – chlupy)

Několik slovíček stimulujících zakoupení učebnice:

------------------------------------------------ MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.