Italština hrou

Share Button
Italština - hry - aktivita: Italština aktivně.

Italština – hry – aktivita: Italština aktivně.

L’Italiano con … giochi e attività – Livello Elementare

Italsky hrou, hrajeme si, učíme se. Tak nějak by se dala popsat další CVIČEBNICE, která není jen matematicko-gramatickou příručkou italskou jazyka, ale je CVIČEBNICÍ pro lidi, kteří mají rádi hru a hra jim dá více i pro jazyk.

Každá ze 14 lekcí představuje soubor 20 tématicky laděných slovíček, nových slovíček, takových která ještě neznáte. Není pochyb, že tenhle úžasně barvami zářící zázrak vás nenechá klidným. Možná se s ním vrátíte do raných školních let a nečekaně si užijete zážitek s názvem: Italština hrou. Každá stránka je doslova nabyta panoptikem postaviček, zvířat, věcí… jako v běžném životě, ale dobarveno zručnou rukou ilustrátorovou.

Jak příklad předkládám náhled z několika stran, zde je první ukázka:

Osobně se mi tyhle obrázky líbí strašně moc. Co bych vypíchnul, jsou opravdu barvy, logika a bohatost kterou ilustrace disponují. Pracují tak velmi dobře audio-vizuálně a myslím si, že dokáží během krátké doby naučit strašně moc. Italština hrou... je prodávána jako všechny učebnice E-shopu s 15 % cenou. Váš učitel.

Osobně se mi tyhle obrázky velmi líbí. Co bych vypíchnul, jsou opravdu barvy, logika a bohatost, kterou ilustrace disponují. Pracují tak velmi dobře audio-vizuálně a myslím si, že dokáží během krátké doby naučit strašně moc. Italština hrou… je prodávána jako všechny CVIČEBNICE E-shopu s 15 % SLEVOU. Váš učitel.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A zde ukázka druhá:

Italština hrou: Na letišti.

Italština hrou: Na letišti. Obrázek v italštině (stránka All´aeroporto) připomíná trošku stavebnici lego. Jistě si s ní vyhrají malí i velcí kluci, co mají rádi (jazykové) stavebnice všeho druhu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A do třetice ještě jeden obrázek:

A do třetice je tu další ukázka z jazykové stavebnice. La fattoria – farma… zvířata: mucca, asino, cavallo, gallina, gallo, pecora, anatra…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CVIČEBNICI L’Italiano con … giochi e attività doporučuji všem nadšených začátečníkům, kteří se chtějí naučit zlehka italsky, aniž by postřehli, že se vlastně o výuku jedná. Doporučuji ji všem partecipantům nějakého kurzu, ale i začátečníkům samoukům. Již pro svou cenu je CVIČEBNICÍ, která ne příliš zatíží osobní rozpočet, ale velmi obohatí dosavadní zdroj studijních materiálů.

 

------------------------------------------------

Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.