Italština pro pokročilé

Share Button

Italština pro pokročilé/L´italiano per avanzati

Italština pro pokročilé je vlastně jen další metou, nebo přechodem od začátečnické úrovně (jejíž přesné hranice se určit také nedají, ale tento systém hodnocení se používá), až po úroveň pokročilou.

V jazyce neexistuje maximální úroveň, ani úplná minimální znalost. U výuky, nebo učení je dobré vždy navázat na předchozí znalosti a být si jistý předchozí látkou, slovíčky, frázemi (v konverzaci/i mimo ni). Existuje mnoho metod, jak jazyk procvičit. Jedním z nich je metoda Skype – viz. tyto stránky, nebo konverzace s lektorem, viz kurzy v České Lípě:

Nebo v Praze v létech:

2004 – 2010

------------------------------------------------ MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny Audio knihy v Italštině