Skype inspirace (Určeno pro Vás)

Share Button

Italština po Skypu s lektorem. Skype italština – mýtus, nebo živoucí skutečnost?

Skype lekce italštiny
Skype lekce italštiny

Lektor italštiny po Skypu

Po Skypu to zvládá, je věrohodný a dokáže tedy i Vám, že to také zvládáte – totiž být v italštině svoji a jistí.

Je to o lektorovi

Myslíte si to také? Tomu jste ale jen zatelefonovali a poprosili ho, aby Vám podal v italštině pomocnou ruku. On na to kývnul a teď jde stejně zase jen o Vás – on to ví a učí zase jen Vás.

Žádáte-li Skype lekci italštiny, kontaktujte učitele ZDE. 

Ano, především Vás

Vy jste hlavním tématem. Učitel Vám pomůže rozprostřít Vaše současné myšlení do italštiny. Udělat italskou projekci Vašeho současného života a Vy se v té projekci budete vyjadřovat.

Hlavní roli hrajete zase jen Vy

Tak to je. Italština a Vy a na okraji Váš lektor, ten Vám je prostředníkem. Volí prostor a čas, udržuje čerstvé a pravé. Čerstvé jako správně mluvená italština a ta se dá po Skypu mluvit i špatně, ale to se vám nestane. Učitel Vás drží – opraveje Vás a Vy se dostáváte přesně tam, kam je potřeba – do italského světa.

Váš lektor s Vám drží tempo – nebo Vám ho diktuje?

Ano, vzájemně se ovlivňujete a lektor hlídá linii, vy nemáte čas – vy mluvíte italsky, používáte nový jazyk! On Vás tedy jen drží, abyste nešlapali vedle – od tématu. Tématem jste Vy sami, nic víc není třeba, žádné knihy, ani přílišného poučování – toho stačí tak akorát, abyste zase jen mluvili a od mluvení příliš neutíkali.

Italština se Vám dostává pod kůži – cítíte ji. Elementární konverzace:… „Come va? Come si chiama? Perché desidera studiare l´italiano?„. Ano, tyto věty procítíte již první lekci po Skypu.

Italsky se naučíte, nekoliv jen budete učit, nebo snad dokonce chodit do nějakého kurzu

Pravidlo = garance. Lekce italštiny na Skypunení bezduchým plácáním, lekce italštiny po Skypu učí. Lektor Vás naučí, jak se učit, jak se naučit, jak se domluvit a jak italsky myslet i bez lektora – po Skypu

(30 minut – 1 – 2 krát týdně)

Stačí to?

Ano, stačí! Dvakrát je samozřejmě účinnější a k tomu všemu také zjistíte dovíte Co? Jak? Kde? Sami! Zkrátka si vytvoříte Váš italský svět a v něm vystavíte kámen po kameni…– po Skypu.

Skype adresa pro italštinu: gustav.vigato

Malý italsko – český slovníček k tématu:  

 

------------------------------------------------ MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny Audio knihy v Italštině