Jazyková poradna

Share Button
Jazyková poradna pro italštinu

Jazyková poradna pro italštinu

Co je jazyková poradna italštiny

Jazyková poradna italštiny je místem, kde je zdarma odpovídáno na dotazy typu: jak studovat italštinu, konkrétní mluvnické problémy v italštině; nebo na dotazy týkající se italské gramatiky, konverzace.

K čemu je poradna dobrá

Poradna výuky italštiny může sloužit lidem, kteří z nějakého důvodu preferují studovat italštinu jako samouci, nebo pro lidi, které italština zajímá z nějakého jiného důvodu a mají ohledně italštinyotázky, na které jinde nenašli odpověď.

Co přesně v jazykové poradně italštiny

V italské jazykové poradně se odpovídají dotazy týkající se italské gramatiky, italských reálií a dotazy na okolnosti související s itaštinou, nebo itálií nějak jinak, např. obecně. K italské gramatice se odpovídají dotazy týkající se: italských podstatných a přídavných jmen, italských zájmen. Nadále poradna odpovídá na dotazy týkající se italských sloves a jejich skloňování a časování, odpovídá na dotazy týkající se slovosledu v italské větě a vyjadřovacích prostředcích.

Nadále poradna řeší dotazy na italské věty a fráze, na správný pravopis a na správně mluvenou italštinu. Jazyková poradna pro italštinu odpovídá na otázky týkající se skutečné podoby používaného jazyka a na to, jak se skutečně v Itálii hovoří, co je gramaticky správě, nebo naopak nesprávně.

Jak se odpovídá v jazykové poradně italštiny

Především prakticky, italská jazyková poradna je pro lidi, pro laickou i profesionální veřejnost a dle toho také odpovídá. Snaží se odpovídat a vždy uvést praktický příklad. Ohledně dotazů odnorných pak přizpůsobí odpověď otázce. Praktický příklad do italské jazykové poradny = praktická otázka. Praktické otázky na italský jazyk, gramatiku, fráze, věty, převládají a jsou tedy zodpovídány zase jen prakticky.

Jak rychle se odpovídá do italské jazykové poradny

V jazykové poradně pro italštinu se odpovídá velmi rychle, nebo dle časových možností. Počet zasílaných dotazů do jazykové poradny není nijak limitován. Každý zajímavý dotaz, který se v poradně ještě nevyskytuje bude zveřejněn.

Kdo odpovídá v italské jazykové poradně

Gustav Vigato

Na každý dotaz odpovím

Opravdu na každý, váš dotaz do italské jazykové poradny se zaznamenává v systému, jakmile je schválen a zodpovězen, zobrazí se na stránce s dotazy a systém vám také zašle kopii odpovědi na vámi uvedený E-mail.

------------------------------------------------

MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny

Audio knihy v Italštině