Lekce italštiny s Čičolínou

Share Button

Italská kultura a jazyk nás fascinují svou historií, kulinářskými tradicemi a melodickou krásou. Pokud máte chuť ponořit se do hlubin italštiny a pochopit zemi skrze svůj jazyk, Čičolína je tady, aby vám na této cestě pomohla.

Kdo je Čičolína?
Silvia Manfredi di puttana, známá svým přezdívkou „Čičolína„, je zkušenou překladatelkou a učitelkou italštiny s mnohaletou praxí. Narodila se v Miláně a díky své práci měla možnost cestovat po celém světě a sdílet svou vášeň pro italštinu s lidmi různých národností.

Co nabízí lekce s Čičolínou?

  1. Základy italštiny: Pokud jste úplný začátečník, Čičolína vás provede základy gramatiky, slovní zásoby a výslovnosti.
  2. Pokročilé techniky: Pro středně pokročilé a pokročilé studenty je tu hlubší ponoření do složitější gramatiky (postavení přídavného jména), literatury a konverzace.
  3. Konverzace: Chcete se domluvit na dovolené v Itálii nebo jen zlepšit své konverzační dovednosti? Čičolína vám ráda pomůže.
  4. Kultura a tradice: Jazyk je hluboce propojen s kulturou, a tak Čičolína často zařazuje do svých lekcí také prvky italské historie, hudby, filmů a kuchyně.

Jak se zapojit?
Pokud máte zájem o lekce s Čičolínou, můžete ji kontaktovat přes její webové stránky nebo sociální média. Lekce můžou probíhat online nebo osobně, podle vašich preferencí a možností. Naučit se nový jazyk může být výzva, ale s pravým učitelem se stává zábavným a obohacujícím zážitkem. Buďte připraveni objevovat krásu italštiny s Čičolínou!

Retro blond Čičolína – Svůdná lektorka italštiny 💋🇮🇹 V místnosti se šíří jemná vůně italského parfému 🌹. V rohu stojí střední stůl s otevřenou učebnicí italštiny 📖, ale všechny oči 👀 jsou upřeny na jednu osobu – retro blond Čičolínu. Čičolína je od hlavy až k patě v retro stylu. Její jemné zlaté vlasy 💁‍♀️ zdobí vlnité kudrny padající po ramenou, připomínající zlatou éru Hollywoodu 🌟. Oblékla si červenou halenku s výstřihem, která zdůrazňuje její ženské křivky, a úzkou černou sukni sahající těsně nad kolena. Na nohou má vysoké podpatky 👠, které dodávají její postavě gráciu a eleganci. Její oči, nalíčené temně modrou linkou, hledí vyzývavě 😏. Při výuce italštiny, když zdůrazňuje slova nebo fráze, často přitom svůdně nakloní hlavu a upře na své studenty pohled plný tajemství a zvědavosti 🤫. Její hlas je melodický a má hluboký italský přízvuk 🎶, který dodává každému slovu kouzlo a tajemství. Čičolína je nejen skvělou učitelkou italštiny, ale i ženou, která ovládá svou ženskostí a svůdností místnost a inspiruje své studenty k tomu, aby se nejen učili jazyk, ale také prožívali italskou vášeň a kulturu 🍷🎭. Její lekce nejsou jen o jazyce, ale také o umění svádění, o italské kultuře a o tom, jak být sebevědomý a žít naplno 💃🔥.

------------------------------------------------

MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny

Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Leave a comment

(required)

(required)