Da cento a zero: učebnice italštiny X

Share Button
Da cento a zero

Učebnice italštiny: Da cento a zero. Učebnice italštiny pro samouky, studenty ve školách i lektory. Stačí jeden klik a je vaše.

Circa 300 pagine… řekl jeden klient o knize Da 0 a 100, Da zero a cento. Nadále říká: Questo libro contiene testi. Quali testi, ptá se učitel: I testi di classifica/rozřazovací testi.

Učebnice italštiny: Učitel x žák

Ptá se nadále lektor: Ma e´ un suo libro preferito. Žák: attualemnte si. Il mio libro preferito e´ un altro libro scritto di Silva Hamplová. Invece questo e´ scritto dalle autrici italiane. Učitel na to: a jak byste nazval spisovatele/autory?: scrittori/autori. Podstatných jmen tohoto druhu máme v it. celou řadu, např.: pittice? attrice, cantautrice… atd.

------------------------------------------------ MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.