Obchodní fráze a slovíčka – díl IV.

Share Button

Obchodní cesta, setkání, nákup nemovitosti v italštině

Tým překladatelů italského jazyka: fráze obchodní italštiny – základní slovní spojení v oblasti obchodu – obecně. Tým překladatelů a soudních tlumočníků italského jazyka pro ČR.

Další italské obchodní fráze, fráze z italštiny. Italská gramatika, vše na přehledu o italštině – jak z hlediska odborného, tak popularizačního.

------------------------------------------------ MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.