Přehledné recenze učebnic italštiny

Share Button
Italské knihy a učebnice: učebnice italštiny, slovníky, zjednodušená četba.

Italské knihy a učebnice: originální recenze na učebnice, slovníky a zjednodušenou italskou četbu. Recenze od učitele italštiny.

Nedávno se mě jedna paní ptala, kde na stránce nalezne „ty“ recenze a popisky učebnic italštiny. Podrobně jsem jí vysvětlil kde a opět to připomínám i sem. Je to velmi jednoduché. V horní liště stačí najet myší na záložku ITALSKÉ KNIHY A UČEBNICE a otevře se celý scénář toho, co bylo komentováno, studováno a popsáno.

Přehled recenzí: italské učebnice

Recenze se týkají toho nejdůležitějšího, co v oblasti italských učebnic vyšlo, bylo studováno nebo se podle toho učilo. Recenze jsou originální a nikde jinde je nenaleznete.

Učebnice italštiny – přehled

Italské učebnice – slovíčka z lekce:

 

------------------------------------------------

MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny

Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.