Kurzy/italština

Share Button

Krátká tisková zpráva pro žhavé návštěvníky této podstránky 😀

Jediný otevíraný kurz italštiny otevíraný v nejbližší době, je ten, který proběhne od konce ledna v České Lípě, viz. úvodní stránka.

Další italštinu, nebo to co lze kurzem či výukou nazývat poskytuji formou Skype konzultací, viz. četné příspěvky věnované Skype výuce, gramatice, metodám konverzace a způsoby pojetí některých gramatických oddílů italštiny či popřípadě reáliím.

Gustav Vigato

——————————————-

Na stránce se nadále objeví několik dalších lektorů italského jazyka z Prahy a ČR, se kterými se zájemci o italské lekce a výuku italštiny budou moci kontaktovat.

České Lípě ve školním roce 2011/12.

České Lípě ve školním roce 2011/12.

 

------------------------------------------------

MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny

Audio knihy v Italštině