Právní italština

Share Button

Co znamená kurz právní italštiny a co učí:

Lehký nástřel práva v italštině pro další rozvoj.

Právní italština Gustav Vigato
Tel: +420 608 666 582 E: info@italstina-vigato.cz

Co?

Ano právní italštinu, ale ne jako generální pojem, ale jako konkrétní okruhy či body v právu z pohledu jazyka, slovní zásoby, obratů italských právníků a notářů.

Proč?

Nejsem právník, ale znám právo protože pracuji jako lektor s právníky. Pracuji jako překladatel italštiny pro právníky. Znám právo z pozice občana laika a občana pravidelně žádající jiné právníky o právní služby a v neposlední řadě z pozice obchodníka.

V italském jazyce můžeme probrat některé okruhy a typy právních situací: exekuční problematiku, bytovou problematiku, některou správní s výkonnou terminologii a samozřejmě v neposlední straně právo obchodní, dle různých druhů obchodních smluv, nájemních smluv apod. Můžeme se věnovat termínům italských notářských úkonů a studovat odborné listiny, kterým jako překladatel téměř vždy rozumím a dokážu je popsat jak z hlediska jazyka, tak interpretovat z hlediska výkladu.

Jak?

Především svižně a zajímavě s patřičnými odbočkami k italským reáliím. K výuce právní italštiny používám italskou právní encyklopedii, italské právní a hospodářsko-ekonomické slovníky.

Kdo využije právní italštinu

Zcela jistě právníci a advokáti se italskou klientelou a italskými právními texty. Také lidé pracující v prestižních a manažeři obchodních firem, lidé a makléři z oboru realit atd.

Reference pro právní italštinu

Reference od renomovaných pražských právních kanceláří poskytnu na požádání.

Kde v Praze může probíhat právní italština

Kurzy italštiny, nebo italštiny s právním či jiným zaměřením poskytuji i s docházením na Praze 1, popřípadě Praze 2.

Kdo je Gustav Vigato

------------------------------------------------

MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny

Audio knihy v Italštině