Kurzy italštiny

Share Button

Samozřejmě, nebudu zmiňovat konkrétní firmy, abychom se vyvarovali konkurenčním konfliktům. Zde je upravený článek o kurzech italštiny v Praze bez zmínky o konkrétních firmách:

Hledáte-li kurzy italštiny v Praze, máte na výběr z několika možností, které vám pomohou zlepšit vaše jazykové dovednosti.

  1. Jazykové školy: V Praze existuje několik jazykových škol, které nabízejí kurzy italštiny pro začátečníky a pokročilé. Tyto školy nabízejí různé typy kurzů, včetně individuálních lekcí a skupinových kurzů, které vám umožní studovat italštinu dle vašich potřeb a časového rozvrhu.
  2. Kulturní instituty: Italský kulturní institut v Praze (Istituto Italiano di Cultura di Praga) pravidelně pořádá kurzy italštiny pro veřejnost. Tyto kurzy jsou často spojeny s kulturním programem, což vám umožní lépe se seznámit s italskou kulturou a historií.
  3. Online kurzy: Mnoho lidí preferuje učit se jazyky online. Existuje mnoho online platforem, jako je Duolingo, Babbel a Rosetta Stone, které nabízejí kurzy italštiny ve formě aplikací, webových stránek a mobilních aplikací. Tyto kurzy vám umožňují flexibilně studovat, když to pro vás nejlépe vyhovuje.
  4. Univerzity a vysoké školy: Některé pražské univerzity a vysoké školy také nabízejí kurzy italštiny jako součást svých studijních programů. I když se nejedná o klasické kurzy pro veřejnost, můžete se informovat o možnosti zapsat se na tyto kurzy jako externí student.
  5. Soukromí lektoři: Další možností je najít soukromého lektora, který vám bude věnovat individuální pozornost a pomůže vám rychleji dosáhnout pokročilé úrovně italštiny.

Než se zapsáte na kurz, zvažte své cíle a úroveň znalosti italštiny. Rozhodnete-li se pro kurz, který vás nadchne a zapadne do vašeho harmonogramu, můžete se brzy stát schopnými komunikovat v italštině a užít si výlety do Itálie ještě více. Buona fortuna! (Hodně štěstí!)

------------------------------------------------

MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny

Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Leave a comment

(required)

(required)