Kde se nejlépe studuje italština: kde jsem se naučil Já ©

Share Button

Opravdu nejlépe se studuje italština v různých kategoriích vlaků: vlaky osobní, vlaky spěšné, vlaky expresní. Nejlépe, když jste jako cestující, ale můžete být také průvodčí. Jste-li ve vlaku a čeká-li vás jedna hodina cestování za druhou, nastal nejlepší čas otevřít knížku, vzít papír a tužku a napsat příběh. Slovíčka z lekce:

Studium italštiny: v Praze

Vzpomínám si osobně, jak jsem cestovával dopravními prostředky v Praze. Studium italštiny a dalších jazyků, jako např. angličtina, byla v tom okamžiku výzvou. 50 – 75 minut v dopravním prostředku ráno a obodbný čas večer, absolutně nevyužitý čas. Co s tím? Papír, tužka, knížka – i když ke knížce bych měl, jako lektor a dlouholetý samouk, také své výhrady (nebo lépe řečeno výhrady a připomínky odborné a praktické: např.: čím pár kapitol v italské učebnici pro samouky vylepšit. Z praktický pak: jak patřičně danou knihu rozcupovat za 2 měsíce na padrť. Protože jedině za dva měsíce rozcupovaná cvičebnice italského jazyka na padrť, je důkazem ukrutného studia 😀 ).

------------------------------------------------ MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.