Výuka italštiny po Skypu

Share Button

Lektor italštiny Gustav Vigato.

Výuka italštiny prostřednictvím Skypu je určena mimopražským rezidentům (jedná se jen o jinak předáváno formu výuky v programu: individuální výuka italského jazyka), je určena pro ty žáky, kteří nemají možnost se se mnou sejít osobně a učit se italsky jinak než přes PC.Výuka italštiny po Skypu

Jak dlouho italštiny po Skypu: Durata

Lekce může trvat 20, 30, 40, 50, 60 nebo 70 minut. Delší lekce italštiny po Skypu spíše ve večerních hodinách. Kratší lekce italštiny po Skypu lze provést i kdykoliv během dne a mohou mít formu krátkých konverzačních, psaných či gramatických vstupů, kde procvičujeme gramatiku a mluvení – tzv. metoda rychlého procvičování.

Obsah Skype italštiny: Programma

Italské lekce po Skypu probíhají podobně jako lekce osobní, s tím, že dáno technickou prodlevou, se volí o něco pomalejší tempo. U lekcí italštiny po Skypu taktéž využívám jazykových učebnic. Probíráme italskou gramatiku, konverzujeme, můžeme pohovořit o italských reálií.

Skype italština: Vantaggi piccoli

Mohu na vás současně mluvit a psát (Vi posso parlare e scrivervi insieme) vám to, co říkám, do chatu. Naopak, když italsky mluvíte vy (nebo mluvit začínáte), mohu stejně pohodlně poslouchat a psát vám do chatu co říkáte, nebo co jak byste říkat měli.

Skype italština: Vantaggi grandi

Jste mobilní a spojíte se se mnou kdykoliv se vám to hodí. Můžeme se spojit i několikrát týdně v kratších relacích a šetříte čas za docházení. S italštinou jste tak intenzivněji v kontaktu.

Individuální výuka italského jazyka Praha

I na Skypu si na vás udělám čas a budu se na lekci italštiny soustředit tak, jako kdybyste za mnou přišli na soukromou hodinu. Má skype adresa je: v kontaktech.

Skype výuka italštiny: lekce italského jazyka. Individuální italštiny po Skypu s originálním lektory se vzděláním v morfologii jazyka a dalších disciplínách. Přímý kontakt na lektora. Lektoři: Skype, Praha, Itálie, Toskánsko - kolébka moderní italštiny. Těšíme se na vaše Skype zavolání.

Skype výuka italštiny: lekce italského jazyka. Individuální italštiny po Skypu s originálním lektory se vzděláním v morfologii jazyka a dalších disciplínách. Přímý kontakt na lektora. Lektoři: Skype, Praha, Itálie, Toskánsko – kolébka moderní italštiny. Těšíme se na vaše Skype zavolání.

Hodnocení lekce klienty: individuální Skype lekce italštiny

Paní Matoušková (Praha): „Nevěřila jsem tomu, že to takhle může výtečně fungovat. Pan Gustavo je výtečný metodik. Dokázal mě okamžitě vtáhnout do děje. Hned na první lekci po Skypu jsem byla schopna interpretovat první jednoduché věty v italštině. Nyní v lekcích pokračujeme. Jsem velmi spokojena.“

Skype výuka italštiny: Morava

Slečna Králíková (střední Morava): Myslela jsem si, že když nesložím Rubikovu kostku, že se nemohu naučit ani italsky. Jak veliký to byl omyl. Celý život jsem snila, že italštinu budu studovat a že poté odjedu do krásné Itálie, kde mě bude čekat jen samé štěstí. Nakonec se to podařilo a to díky skvělému panu Gustavovi.

Skype výuka italštiny: Severní Čechy

Pan Gustavo mě provedl italštinou od základu, až po pokročilou úroveň a konverzace na Skypu se po čase proměnila v příjemné povídání.

Pan Gustavo ze mě doslova vytvořil nového člověka, naučila jsme se italsky a nyní žiji v krásné, slunné Itálii! Paní Hrušková (obec Svor): Heuréka! Pan Gustavo se objevil jako blesk z čistého nebe, máme spolu již druhou lekci a já myslím, že u italštiny vydržím. Držím si palce a přeji všem rychlý začátek a hodně trpělivosti s italštinou po Skypu.

Skype výuka italštiny: ještě jednou Morava 😀

Pan Verner (Valašské Klobůky): Pan Gustavo je nejenom skvělý učitel italského jazyka, ale také výtečný člověk. Příjemně se s ním povídá o čemkoliv. Italštinu zvládáme poměrně slušně a já osobně nikam nepospíchám. Věřím, že se ji postupně naučím velmi dobře a bude mi tak sloužit v mých obchodech i výletních cestách do Itálie. Lekce italštiny po Skypu všem vřele doporučuji.

------------------------------------------------ MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny Audio knihy v Italštině