Studium právní italštiny / potulný lektor

Share Button

Když jsem chodíval jako potulný lektor po právních kancelářích, měl jsem možnost vidět, opravdové studenty italštiny. Právníci patřili mezi ty nejsvědomitější. Platili nejlepší peníze / na lekci byli vždy perfektně připraveni / odborný základ z dalších jazyků – byl inspirativní i pro mě.

Měli jsem si pořád, co povědět a to i v případě, že se jednalo „právníka začátečníka“. Právníci měli tendence být tak dobří, že si sami připravovali domácí úkoly z italštiny v 4-5 x větším rozsahu, než jsem požadoval po běžných studentech. Snažili se tvořit složitá souvětí a znali ledascos i z dalších jazyků a reálií o Itálii. Byla s nimi zkrátka radost spolupracovat – to musím říci, zcela upřimně.

------------------------------------------------ MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny Audio knihy v Italštině