Enciclopedia legale

Share Button

Pěkně stará knížka

Ke všem těmto úžasným knihám jsem vlastně přišel úplně zdarma (i když, jak se říká: co je zdarma, že… musel jsem pro ni dojet do Itálie anebo mi byly posílány), jak se říká, jako slepý k houslím. Vono právě kolikrát to nejlepší, nic nestojí. Konkrétně tuhle mi dal můj táta. Shodou náhod byl Ital, což chápu, každý z vás to takhle nemá – ale konstelace, jak se k těmto knížkám dostat stejnou cestou, není náročná.

V italských antikvariátech a na italském webu, jsou ceny od 5 euro. Amazon jí prodává za pětatřicet (35 Eur). Pak už je jen na vás, jaký závěr z jejího obsahu vyvodíte. Kniha právní terminologie je výkladovým slovníkem právních pojmů, situací a institutů s fotkami.

CO V KNIZE NALEZNETE: 

DOPORUČENÍ: knížku bych doporučoval pro ultimátní šprty anebo pro právníky – což právníci jsou také

PŘÍKLAD Z PRAXE: 

Danou učebnici jsem hojně využíval při lekcích italštiny zejména pak s jedním právníkem největší právní kanceláře ČR. Danému právníkovi, jsem ji po dokončených lekcích (cca za 3 roky), prodal a to za slušný peníz, cca 600 Kč českých. Pokud si danou učebnici přejete sehnat, myslím, že to nebude problém. Je výborná pro začínající i praktikující právníky. Daný právník se také zabýval překlady z práva z/do italštiny. I jeho rozvětvená italská klientela, to ocenila. Myslím, že se překladům věnuje dodnes.

------------------------------------------------

MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny

Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Leave a comment

(required)

(required)