Enciclopedia legale

Share Button

Pěkně stará knížka

Ke všem těmto úžasným knihám jsem vlastně přišel úplně zdarma (i když, jak se říká: co je zdarma, že… musel jsem pro ni dojet do Itálie anebo mi byly posílány), jak se říká, jako slepý k houslím. Vono právě kolikrát to nejlepší, nic nestojí. Konkrétně tuhle mi dal můj táta. Shodou náhod byl Ital, což chápu, každý z vás to takhle nemá – ale konstelace, jak se k těmto knížkám dostat stejnou cestou, není náročná.

V italských antikvariátech a na italském webu, jsou ceny od 5 euro. Amazon jí prodává za pětatřicet (35 Eur). Pak už je jen na vás, jaký závěr z jejího obsahu vyvodíte. Kniha právní terminologie je výkladovým slovníkem právních pojmů, situací a institutů s fotkami.

CO V KNIZE NALEZNETE: 

DOPORUČENÍ: knížku bych doporučoval ultimátním šprtům anebo právníkům – což právníci jsou také ale především agilním medikům.

PŘÍKLAD Z PRAXE: 

Danou učebnici jsem hojně využíval při lekcích italštiny zejména pak s jedním právníkem největší právní kanceláře ČR. Danému právníkovi, jsem ji po dokončených lekcích (cca za 3 roky), prodal a to za slušný peníz, cca 600 Kč českých. Pokud si danou učebnici přejete sehnat, myslím, že to nebude problém. Je výborná pro začínající i praktikující právníky. Daný právník se také zabýval překlady z práva z/do italštiny. I jeho rozvětvená italská klientela, to ocenila. Myslím, že se překladům věnuje dodnes.


 

Mrkněte také na naše Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Leave a comment

(required)

(required)