Lektoři italského jazyka: Praha

Share Button

Na této stránce budou k nalezení informace o různých  zajímavých lektorech italského jazyka, kteří v ČR působí. Lektoři italského jazyka pro podrobný systém výuky, pro firemní výuku, koverzaci v italském jazyce, i lekce setkání s italštinou.

Lektoři italština Praha

Veškeré informace ohledně kurzech italského jazyka v Praze. Veškerá dostupnost v místě lektorování a učeben v různých lokalitách Prahy a ČR. Další informace ohledně italštiny, na stránce. Informace ohledně způsobech výuky, též u vedoucího lektora. Lektoři italského jazyka dle dělení na: 1) rodilé mluvčí italštiny, 2) rodilé mluvčí čeština.

Lektoři: Praha 1, 2

Když jsem já sám působil v Praze jako lektor italštiny, učil jsem na opravdu zajímavých místech. Když pominu, za ty roky, má nejhlavnější působiště, jakými byly: kultovní Strašnice a posléze Vinohrady – Mánesova a na Praze 1 ve Vodičkově, tak jsem byl přizván na velmi bizardní místa.

Pokud pominu ta nejserióznější místa, jakými byly pro výuku italštiny v Praze na pozvání:

Nadále jsem jako lektor a překladatel právních textů působil na Starém městě, Na příkopech a v okolí, tak jsem se dostal například učit i do kabaretu ale rovnou toho největšího (z důvodů diskrétnosti napovím, že se jednalo o nejvyhlášenější ulici navazující hned na Václavské náměstí, plnou kabaretů – neb. min. několik jich tam je a také ten hlavní).

Lektoři italštiny Praha: u tyče

No, jak tam výuka italštiny probíhala, to ani nebudu popisovat, zkrátka jeden velkej bordel 😀 Docházel jsem tam pár měsíců a před každou lekcí jsem si okouknul stryptýz a po lekci si dal drink na baru – vše v ceně (honorář + služby) 😀 Ostatní holky, co se italsky neučily občas projevily o mladého lektora, intouše v bordelu, zájem – ale bylo to jen na oko. Nakonec si šly stejně hledět svého.

Slovíčka z lekce:

Lektoři italštiny v ČR k Vaší dispozici. Žádáte-li informace o lektorech ve vašem místě bydliště – kontakt je ZDE.