Lektoři italského jazyka: Praha

Share Button

Na této stránce budou k nalezení informace o různých  zajímavých lektorech italského jazyka, kteří v ČR působí. Lektoři italského jazyka pro podrobný systém výuky, pro firemní výuku, konverzaci v italském jazyce, i lekce setkání s italštinou.

Lektoři italština Praha

Veškeré informace ohledně kurzech italského jazyka v Praze. Veškerá dostupnost v místě lektorování a učeben v různých lokalitách Prahy a ČR. Další informace ohledně italštiny, na stránce. Informace ohledně způsobech výuky, též u vedoucího lektora. Lektoři italského jazyka dle dělení na: 1) rodilé mluvčí italštiny, 2) rodilé mluvčí čeština.

Lektoři italštiny v ČR k Vaší dispozici. Žádáte-li informace o lektorech ve vašem místě bydliště – kontakt je ZDE.

------------------------------------------------

MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny