Příkladný životopis lektorky – překladatelky

Share Button

Vzdělání: Absolvovala jsem jazykovou školu pro překladatele „Matilde di Canossa“ v Reggio Nell´Emilia, Itálii, kde jsem získala základní jazykové dovednosti. Maturitní zkoušku jsem úspěšně složila ve školním roce 1999/2000.

Praxe: V letech 2003 až 2008 jsem pracovala jako administrativní pracovnice ve firmě Bernardi e Razzoli v Cadelbosco di Sopra (RE), Itálie. Zde jsem byla zodpovědná za vedení týmu, fakturaci a různé administrativní úkoly. V roce 2008 jsem se přestěhovala do České republiky. Mezi lety 2011 a 2012 jsem působila jako lektorka italštiny v jazykové škole Rudolf Konečný v Třebíči. Mezi lety 2011 a 2020 jsem pracovala jako obchodní zástupce ve firmě Orbital International Ltd v Třebíči. Zde jsem se specializovala na prodej veletržních stánků a komunikaci s klienty v italštině, angličtině, francouzštině a němčině. Také jsem se věnovala administrativní práci.

Jazykové znalosti: Mým mateřským jazykem je italština. Angličtinu ovládám na pokročilé úrovni a francouzštinu mám na základní úrovni. Němčinu se snažím aktivně učit.

Technické znalosti a dovednosti: Mám zkušenosti s používáním operačního systému MS Windows, aplikace Excel a internetu. Absolvovala jsem kurzy zaměřené na práci s Excellem a efektivní využívání internetu.

Zájmy: Jsem nadšená z cizích jazyků a stále se ráda učím novým věcem. Miluji komunikaci s lidmi a nemám problém navazovat nové kontakty. Jsem komunikativní, spolehlivá a konfliktní situace mi nečiní potíže. Umím pracovat jak v týmu, tak i na dálku. Ráda se zapojuji do kolektivní práce.

Další informace o mně: Mezi lety 2013 a 2019 jsem pracovala z domova z důvodu mateřské dovolené. V práci dokážu zvládat stresové situace a přesčasy nejsou

 

 

------------------------------------------------

MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny

Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.