Překladatelka švédštiny píše milostnou korespondenci…

Share Button

… UČITELI ITALŠTINY:

Nezlob se tak na mě, ale poslední fakturu za překlad pro Tebe, resp. Tým expertních překladatelů jsem vystavovala v roce 2017. Jedna byla na Academical Team, druhá na Wegamet s.r.o.

TO SMRDÍ ODHALENÍM ITALSKÉHO DAŇOVÉHO PODVODU:

Ještě předtím si žádal vystavit fakturu na jakousi milenku z Prahy. Mám v tom trochu zmatek. Zvlášť když v aktuálním případě jsme spolu komunikovali my dva, pak najednou přišel E-mail s objednávkou od slečny (doslovně tam je napsáno: MARTINA – OBJEDNÁVKA), o kterém nic nevím.

Obvykle se fakturuje objednavateli. Takže se raději chci ujistit, že když jako odběratele na fakturu napíšu Academical Team, bude to správně.
Pokud jde o E-mailové adresy a telefony (ty Tvoje italské a české a telefony milenek a já nevím, koho všeho !), jsou mé informace několik let staré, asi nejsou aktuální. Beru na vědomí a píšu si do adresáře Tvou novou e-mailovou adresu. Telefonní číslo 608 666 582 ještě platí i jako pracovní? Vážně Vám nechci dělat zmatek, co se týká Tvých milenek.

SLOVÍČKA Z LEKCE ITALŠTINY O MILENKÁCH:

------------------------------------------------ MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.