SKYPE ITALŠTINA

Share Button

Další, tentokrát obsáhlejší stránka, věnovaná Skype lekcím italského jazyka.

Skype italština je dnes již prověřený způsob jak zvládnout italštinu. Osobně jsem „odškolil“ touto cestou více, než 70 uchazečů a musím říci, že i mě tento způsob vyhovuje. S každým žákem máme „to svoje“ a to nám pomáhá udržet nit spojení napnutou až do zdárného zvládnutí základů italštiny – rychlých základů!

Skype italština je velmi rychlý způsob jak být ve spojení s lektorem i italštinou, ať jste kdekoliv.

Skype italština je velmi rychlý způsob jak být ve spojení s lektorem i italštinou, ať jste kdekoliv.

Mé Skype jméno je gustav.vigato a pokud se předem domluvíme, můžeme začít. Všem doporučuji mít Skype italštinu jednou až dvakrát za týden, přičemž studenty hojně zásobuji i látkou k nastudování mezi lekcemi, což udělá každý učitel, kterému záleží, aby se žák dostal rychle kupředu. Co se týká typu žáků, tak se na mě obracejí převážně žáci, kteří by chtěli rychle mluvit a budou se mnou souhlasit, když jim navrhnu, že taky na ně budu patřičně „tlačit“ co se intenzity a kvality studia, látky týká.

Se žáky proberu:

Zde je recenze na učebnici pro samouky.

Při Skype lekci se věnujeme:

Cena Skype lekce je 300 Kč. Lekce trvá 35 minut.

------------------------------------------------

MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny

Audio knihy v Italštině

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.