Odmítavý postoj pana Salieriho

Share Button

Pane Salieri, nerozumím vašemu striktně odmítavému přístupu k nacenění mé zakázky.1. Po dobu naší spolupráce – necelé dva měsíce – jsem vám postupně zadal překlady v hodně: 3.600, 6.200 a 31.000, tedy v součtu přibližně za 41.000 Kč.
Nyní se vám chystám dát zakázku v objemu opět několik desítek tisíc a následně, pokud bude vše v pořádku v objemu sto tisíc (viz původní nacenění NJ-AJ)
2. Platím vám faktury v nestandardně krátké době 7-14 dní.
3. Ani jednou jsem vás nenechal dělat nacenění naprázdno. Pokaždé jsem vám po odsouhlasení ceny zadal zakázku. Není to můj styl plýtvat časem svým ani kohokoliv jiného.
4. V příloze vám zasílám printscreen reportu analýzy dokumentů, které jsem vás prosil nacenit. Software, který by každý překladatel fungující ve větších objemech měl mít (tvrdil jste, že jej používá i váš kolega na německé technické překlady), vysype takovouto analýzu za půl minuty!  Já bohužel pracuji s angličtinou a nedokážu si tedy dovodit normované jednotky v případě němčiny, vzhledem k rozdílné tvorbě slov a vět.
5. Nic proti vám, naopak s vašimi službami jsem byl doposud velmi spokojený, ale snažte se mne prosím pochopit, že nemohu zadat zakázku, neznám-li její celkovou cenu, obzvláště, bavíme-li se o objemech přesahující 100 NS. Mě samotnému to musí projít schvalovacím řízením, které nelze dokončit, neznáme-li konečnou cenu. A ta je to poslední a zároveň nejdůležitější, co konkrétně tomuto překladu NJ-ČJ, brání v realizaci.

SLOVÍČKA Z ANGLICKO ITALSKÉ LEKCE:

------------------------------------------------

MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.