Překladatelka technických textů z AJ

Share Button

Ráda bych se ucházela o pozici překladatelky technických textů z anglického jazyka týkajících se chemie, materiálového inženýrství (ingegneria), nanomateriálů a chemických technologií.

V současné době (attualmente) dokončuji magisterské studium na chemické fakultě vysokého učení technického v Brně, díky které mám rozsáhlé znalosti v oblasti chemického inženýrství. Své znalosti z oboru fyziky a chemie materiálů jsem dále v průběhu studia rozšířila na zahraniční (estera / estero) univerzitě Paris Lodron Universität, Salzburg, kde se můj výzkum zaměřoval především na nanomateriály.

Co se jazykových schopností týká, mám certifikát jak z anglického, tak z německého jazyka na úrovni B2. Má znalost anglického jazyka se dále významně prohloubila na rakouské univerzitě (universitá austriaca), kde jsem veškeré technické předměty absolvovala v angličtině.

Mám zkušenosti s překlady technických knih (libri technici), webových stránek, technických listů aj.

Jazyky mě vždycky bavili a v takovéto práci vidím skvělé spojení svých technických a jazykových znalostí (conoscenze), které povedou k mému dalšímu osobnímu rozvoji.
V příloze zasílám životopis.

Pokud máte volné místo na tuto pozici, budu moc ráda, když se mi ozvete.

MOŽNÁ TAKÉ HLEDÁTE: Co dělá Ital... Co říkají Italové firemní kurzy italštiny italská gramatika italská hudba italská kniha italská slovesa italská slovní zásoba italská slovíčka Italská zájmena italské fráze italské knihy italské písničky italské předložky italské příklady vět Italské učebnice italský konjunktiv italština pro samouky italština pro zpěváky Italština Skype jak se řekne kurz manažerské italštiny kurzy italštiny kurzy italštiny pro školáky Kurzy italštiny v Praze kurzy pro pokročilé kurzy pro umělce kurzy pro začátečníky Lekce italského jazyka lekce italštiny Skype lingua ceca - interprete obchodní italské fráze obchodní korespondence on-line kurz italštiny Právní italština překladatelské anekdoty překlady do italského jazyka překlady italštiny Skype italština Skype lekce slovesa základní učebnice italštiny učitel skype výuka italského jazyka výuka italštiny

Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.